Cross duatlon: De meeste regelmatige crossduatleten, pechvogel toch winnaar – Wim’s Tri Journaal 73

CerberusCrossDuathlon2015_PR_PC130050

DINSDAG – Zoals beloofd de ‘eindklassementen’ van 2015. Terugblikken doet iedereen dus wij ook. De prestatie van het jaar nadert haar apotheose (zie apart bericht) en wij zetten in de laatste WTJ’s van 2015 de prestaties in cijfertjes. Zo ontstaat een regelmatigheidsklassement voor respectievelijk crossduathlon, crosstriathlon, wintertriathlon, duathlon en triathlon. Aan het eind ook nog een overzicht van wie de meeste wedstrijden in binnen- en buitenland wist te winnen.

Laura Gorter
Laura Gorter

Vandaag beginnen we met de crossduathlons. De puntentelling is als volgt. De winnaar bij de mannen krijgt 10 punten, de nummer twee 9 enz. tot nummer tien nog 1 puntje. Bij de vrouwen gaat de winnares er met 5 punten vandoor, de nummer twee 4 enzo tot de vijfde finishende 1 punt. Het gaat vandaag om de volgende races (in alfabetische volgorde): Alphen aan de Rijn, Austerlitz, Etten-Leur, Groesbeek, Harderwijk, Heerenveen, Maastricht, Noordwijk, Norg, Nijverdal, Pijnacker, Posbank, Reusel, Valkenburg, Waalwijk, Weert en Wierden.

Joost Christiaans na crossduathlon Groesbeek
Joost Christiaans na crossduathlon Groesbeek

Overtuigende winnaars zijn Joost Christiaans (grootste pechvogel op het NK, maar verder overal in de top meedraaiend) en Laura Gorter.

Pos.Voornaam AchternaamTijdFinisherJaar
179GradaBoschker10.33.21812011
178DennisVandermeer10.32.595012003
177HuibDekker10.32.257182016
176DennisVandermeer10.31.558252013
175Thomasvan derWal10.31.537142016
174MarkvanErp10.31.355452006
173BartKlein10.31.308212013
172EwoudHulsewe10.31.256252017
171MinkZeilstra10.30.504832003
170JoostvanRens10.30.385952015
169MarcelHoksbergen10.30.011681990
168FranckvanGraas10.29.546362014
167Michelvan derHoeven10.29.332112001
166AntonSmit10.29.216112017
165HenkKnol10.29.103761992
164JoostvanRens10.28.466312014
163RobertLoeff10.28.366862016
162IreneKinnegim10.28.03602006
161ThomasNaasz10.27.475722012
160RenePoppe10.26.302871994
159ThomasNaasz10.24.534932008
158MarcelGierman10.24.384302003
157JacquesvanLeeuwen10.24.377022010
156DennisVandermeer10.23.554582007
155MariskaKramer-Postma10.23.32552006
154ArjenHartog10.23.164081993
153CoraVlot10.22.51211996
152DanielAvant10.22.071882004
150WalterMonasso10.21.514001993
151MariskaKramer-Postma10.21.51442005
149StefanvanNamen10.21.352381998
148JacovanDelden10.21.301822001
147ManoloDequero Vazquez10.21.275202016
146MartijnKeijsers10.21.265112015
145Peter-JohanDillo10.21.235142015
144StefanOvermars10.20.154982015
143JanStruycken10.20.141441990
142GerritHeusinkveld10.20.096642010
141MarijkeZeekant10.17.55311999
140RonaldNihot10.17.52201984
139RobdeBoer10.17.464742012
138MarcelSuurmond10.17.425882016
137IrmaZwartkruis10.17.21101990
136MichaelEisenkolb10.16.351532004
135TonnyBlom10.16.127062013
134HarmanHuurnink10.15.562791989
133BiancavanDijk10.15.06281999
132KoenSpoorenberg10.14.385522011
130WalterPennekamp10.14.345102014
131RoyLagerburg10.14.345562016
129MichaelEisenkolb10.14.233862007
128JohnBeerendonk10.14.093482009
127JanStruycken10.13.533061995
126JasperReenalda10.13.253802007
124GregorStam10.13.23131982
125DennisLooze10.13.234622017
123MichelBesseling10.13.185442011
122MichelBesseling10.13.084952014
121JohnBeerendonk10.12.404332006
120Heleenbij deVaate10.12.00292008

Pos.Voornaam AchternaamTijdFinisherJaar
119FrankWiebes10.11.182781992
118JosStraatman10.11.162031991
117IreneKinnegim10.10.38272008
116StefanvanThiel10.09.523922015
115RicharddeGroot 10.09.223892015
114GregorStam10.08.36131983
113WillemGooskens10.08.235002016
112MichelBesseling10.08.035242010
111RicardoScholten10.07.404942016
110MarcelHoksbergen10.07.03531986
109HaraldvanRijn10.06.533462008
108OnnodeBoer10.05.374112014
107NicoMul10.04.31121984
105IreneKinnegim10.03.33372010
106Peter-JohanDillo10.03.333822017
104MarcelWeijers10.03.003652005
103FransvanHeteren10.02.452801993
102IrmaZwartkruis10.02.27121991
101MachielIttmann10.02.091032004
100SioneJongstra10.02.023302017
99ChrisBrands10.01.551562000
98JanvanSoest10.01.462741993
97Michelvan derHoeven10.01.303502006
96DaveRost10.00.283212012
95MirjamWeerd10.00.17482013
94JohnBeerendonk09.59.432922007
93JanBlokland09.59.333022008
92GregorStam09.59.22431986
91FranckvanGraas09.58.343442017
90FrankTimmermans09.58.252322003
89TiedoTinga09.57.31832001
88GerardCornelissen09.57.232091992
87Jasonvan derBurgt09.57.034152010
86RolanddeHaan09.56.485322013
85SioneJongstra09.55.33182007
84AndriesKoers09.54.243812010
83RobertParinussa09.54.013032017
82HarrySikkema09.53.333622011
81AntonMol09.51.391172000
80AartvanWijk09.51.334712013
79PeterRes09.51.232832014
78HannekedeBoer09.49.28342013
77ChrisBrands09.49.071992015
76GosseBeerda09.49.023212010
75BertVeldhuis09.47.363032011
74MathijmWassink09.47.321032000
73GosseBeerda09.47.202082008
72RobBarel09.46.542512017
71KatinkaWiltenburg09.46.2681992
70PeterVocking09.46.092312006
69DiederikScheltinga09.45.432812010
68RichardvanDiesen09.45.261832008
67GuidoGosselink09.45.13582001
66RichardvanDiesen09.45.031091994
65ThysWind09.43.262172017
64JasperReenalda09.43.231362003
63Heleenbij deVaate09.42.12132006
62BobMartens09.42.052492016
61DanielAvant09.41.461512007
60CeesColijn09.40.551522008
59BartCandel09.39.363432013
58KatinkaWiltenburg09.38.38101993
57RobSchilder09.37.47892002
55ThomasSchreven09.36.472102011
56DaveRost09.36.473102013
54MaikelWieland09.35.541612014
53ChrisBrands09.35.151102009
52MennoOudeman09.34.301852010
51TheaSybesma09.34.2441991

Morgen de cross triathlons 2015.

Wim van den Broek

Wim van den Broek

Helft van Nederlands bekendste speakerduo, houdt van hoogoplopende debatten in de plaatselijke gemeenteraad en één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: