En wie waren de beste crosstriatleten in Nederland dit jaar? – Wim’s Tri Journaal 74

 

Runner-up Dagmar Krijnen
Runner-up Dagmar Krijnen

DINSDAG – Van de crossduatleten naar de crosstriatleten is maar een kleine stap. Een aantal namen uit de lijst van gisteren keren ook prominent terug in het jaarklassement van de crosstriathlon. En de winnaar bij de mannen is – hij keek er al reikhalzend naar uit – opnieuw Joost Christiaans. De man uit Renkum heeft kortom een topjaar achter de rug. We gaan zien waar hij (als we alle punten in alle disciplines bij elkaar hebben opgeteld) gaat eindigen. Mooi trio bovenaan trouwwens: Ferdinand Oldeman blinkt vooral uit in regelmaat, zonder grote zeges. Jarrich van Woersem daarentegen wint wel twee keer, maar liet wat punten liggen op het NK. Winnares bij de vrouwen is dit keer Linda van Vliet, ook niet vies van een potje ruige triathlons. Proficiat Joost, proficiat Linda!

De man van de regelmaat Ferdinand Oldeman
De man van de regelmaat Ferdinand Oldeman

Meetellen doen de crosstriathlons van Akersloot, Ameland (NK), Kijkduin, Renkum en Vlaardingen. Wederom hetzelfde puntensysteem (10 voor de winnaar, 1 voor de nummer 10 en bij de vrouwen 5 voor de winnares, 1 voor de nummer 5).

Morgen de wintertriathlons en duathlons en op oudejaarsdag dan eindelijk de 86 triathlons. Op nieuwjaarsdag het klassement Nederlanders, dat in buitenlandse wedstrijden in de top tien/top vijf eindigt.

1Patrick LangeDUI8.01.4012017
2CraigAlexanderAUS8.03.5612011
3LionelSandersCAN8.04.0722017
4LucvanLierdeBEL8.04.0811996
5ThomasHellriegelDUI8.06.0711997
6JanFrodenoDUI8.06.3012016
7DavidMcNameeGBR8.07.1132017
8MarkAllenUSA8.07.4511993
9MarkAllenUSA8.09.0811992
10PeteJacobsAUS8.09.1122011
252BenvanZelstNED8.35.23111993
1Daniela RyfZWI8.46.2612016
2DanielaRyfZWI8.50.4712017
3MirindaCarfraeAUS8.52.1412013
4ChrissieWellingtonGBR8.52.0212009
5ChrissieWellingtonGBR8.55.0812011
6PaulaNewby-FraserZIM8.55.2811992
7RachelJoyceGBR8.57.2822013
8MirindaCarfraeAUS8.57.5722011
9DanielaRyfZWI8.57.5712015
10PaulaNewby-FraserZIM8.58.2311993
22YvonnevanVlerkenNED9.04.3442013

 

Ruud de Haan

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers liken dit: