Korter dan kort, van Norg tot Geelong – Wim’s Tri Journaal 108
Dit wordt met afstand het kortste TriJournaal. U weet vast wel waarom… Toch nog aandacht voor Norg en voor Geelong…
De uitslag van de crossduathlon in Norg met mooie winst voor Joost Christiaans (weer hard op weg om zijn puntentotaal van vorig jaar te evenaren) en voor Janien Lubben, die in de noordelijke provincies nogal wat zeges aaneenrijgt. Menno Hunneman en Stefan van Bolhuis vormden het sterkste duo. Het uitgebreide verslag vindt u hier
Zondag 7 februari: Crossduathlon, Norg
5 km. lopen-20 km. aTB-2,5 km. lopen
Mannen:
1.Joost Christiaans (Renkum) 1.19.21
2.Erik-Jan Spijkerman (Hoorn) 1.19.29
3.Raimond van der Boom (Assen) 1.19.43
4.Ferdinand Oldeman (Voorburg) 1.19.59
5.Christiaan Solleveld (Hoek van Holland) 1.20.17
5.Michiel van Goor (Nijeveen) 1.22.15
Vrouwen:
1.Janien Lubben (Emmen) 1.34.03
2.Yvonna Tinga (Bolsward) 1.37.30
3.Hilde Pape (Nijmegen) 1.39.17
Yvonne niet alleen naar Hawaii
In Geelong kon je dit weekend op een happy Yvonne Van Vlerken stoten. Deze keer niet als atlete (ze zet alles op de Challenge Wanaka over twee weken) maar wel als supporter van haar betere helft Per Bittner. Die pakte in de 70.3 Ironman in Australië een knappe vijfde plaats op net geen zes minuten van winnaar Jake Montgomery, die het haalde voor Cyril Viennot en Josh Amberger. Voor Per voldoende punten “in the pocket” om zijn kwalificatie voor Kona nu al zo goed als veilig te stellen.
En dus was Yvonne blij. “Knap van Herr Per! De Kona kwalificatie is “in the pocket”. En dus kunnen we nu samen onze reis gaan plannen. Kona, Bittner en Van Vlerken komen eraan!” aldus de vrolijke Yvonne.
Morgen meer….hopelijk.