Welke exposanten zijn er op de Herzog Triathlon Beurs experience aanwezig en wat hebben ze te bieden:

 

Een voorlopige opsomming van de exposanten en er komen er nog steeds bij.
Het beloofd een hele “complete” beurs te worden.
Later deze week een opsomming  van degenen die lezingen verzorgen.

Herzog Medical https://www.herzogmedical.com/

Ice Power https://www.icepower.nl/

Sportsieraad http://sportsieraad.nl/

Fusion http://fusionsports.nl/

Quintana Roo http://quintanaroo.nl/

Triathlon Cuijk http://triathloncuijk.nl/

Train je longen https://www.trainjelongen.nl/

Fit Sportreizen http://www.fitavontuurlijkesportreizen.nl/nl/

Compex https://nl.compexstore.com/

Beyuna https://beyuna.nl/

Powerbar https://www.powerbar.eu/nl_NL/

Fuel to Endure http://fuel2endure.com/#/home

Tri-Experience http://www.tri-experience.com/

Dare2Tri http://www.tri-experience.com/

Huub https://huubdesign.com/

Orca https://www.orca.com/nl-en

Hoka one one http://www.hokaoneone.eu/on/demandware.store/Sites-HOKA-EU-Site/en/Home-Show

NTB http://www.triathlonbond.nl/

Xterra http://xterrawetsuits.co.uk/

Zoggs http://www.zoggs.com/

Challenge Almere-Amsterdam https://www.challenge-almere.com/nl/

Amsterdamse Triathlons http://www.amsterdamsetriathlons.nl/

Garmin https://buy.garmin.com/nl-NL/NL/cIntoSports-cMultisport-p1.html

Bioracer http://bioracer.com/en/

Duur Sport Support http://www.duursportsupport.nl/

Openwaterswimming http://openwaterswimming.club/

ReSkin https://www.reskin-xl.nl/nl/sport

Stadstriathlon Weert http://stadstriathlonweert.nl/

Ruud de Haan

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers liken dit: