Wij geven 4 x 2 tickets voor de Herzog Triathlonbeurs Experience weg (2).

De komende 4 dagen geven we nog  4 x 2 tickets voor de Herzog Triathlonbeurs Experience weg.

Doe mee en beantwoord de vraag die we stellen voor 0:00 uur via onze facebookpagina
https://www.facebook.com/trikipedia.nl/?fref=ts

De vraag van vandaag:

Hoeveel overwinningen heeft Rob Barel op zijn naam staan in zijn imposante triathloncarrière? Het begon allemaal in 1982 op de Bosbaan in Amsterdam.

Indien niet het exacte antwoord gegeven wordt, wint degene die het antwoord het meest benaderd. Bij meerdere goede antwoorden wordt door loting de prijswinnaar bepaald.

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.