Complete lijst van Nederlandse finishers op WK Ironman Hawaii

ZONDAG – 18 FEBRUARI – Denk niet meteen dat we dagelijks zoveel posten hoor. Trikipedia blijft de belangrijkste bijzaak in ons leven. Maar vandaag is wel heel speciaal en zijn we gestimuleerd door jullie enthousiasme op drift geraakt. Veel vragen kregen we over de top 50 lijst van Nederlandse Hawaii-finishers. Waar zijn die andere 332 tijden dan vermeld?

Welnu, die staan op de website waar we sinds vanochtend afscheid van namen 3athlon.nl en ook wel als je de WTJ-afleveringen ‘terugbladert’ op Trikipedia. Maar op veler verzoek plaatsen we de complete lijst alsnog in één stuk. Tussen Willem Boon en Ben van Zelst zit 7.51 uur verschil. Maar dat maakt de waardering voor beide sportmensen niet minder groot.

We gaan er overigens vanuit dat dit jaar de 400e Nederlandse eindtijd wordt neergezet op Hawaii.

Pos.Voornaam AchternaamTijdFinisherJaar
382WillemBoon16.26.0711722004
381Ad Brouwers16.19.3911261999
380GreetjeLanting16.10.535122012
379HansDieben15.18.3013782002
378EvaKovacs15.09.594822012
377RichardWesterbeek14.32.0812172001
376RichardWesterbeek14.27.1410242006
375HansSiemelink14.26.2613902015
374HarmPeters14.11.4914442017
373MannaHelsloot13.59.53861984
372TrijnieRoozendaal-Rep13.58.023842008
371NancySterk13.52.374692013
370FrankvanOirschot13.49.586481985
369GerritHarthoorn13.37.114321982
368CeesVerbeek13.33.2411022001
367IvoTimmermans13.32.455961986
366Markvan derPol13.32.0313742017
365AlexdeBoer13.29.349872004
364HenkHamers13.21.5110792001
363GerritHarthoorn13.14.494341983
362JanvanVliet13.10.593691982
361JimHagenstein13.08.1310492001
360RenedeWeerdt13.07.577291987
359LeonieVerstegen13.07.084202014
358TrijnieRoozendaal-Rep13.07.012132000
357HansRoodzant13.00.5515012010
356AnnemiekRademaker13.00.294352017
355Hansvan derLinden12.59.4313192016
354KeesvanBeelen12.59.369191992
353GerrittenBrinke12.57.3311172012
352JokeRitman12.56.572072000
351SefQueis12.54.328111995
350JanvanVliet12.52.383631983
349TrijnieRoozendaal-Rep12.51.142632003
348ErikHordijk12.44.1712862017
347TrijnieRoozendaal-Rep12.43.551431996
346DorotheVrieze12.41.533762014
345TrijnieRoozendaal-Rep12.38.041622001
344ArjenLangbroek12.34.3212622017
343Leo Muijs12.30.4512502017
342SimonevanRheenen12.29.141882004
341MichelLukkien12.26.172551982
340HenkHamers12.26.0311222003
339RickVlieger12.24.108772001
338HansDieben12.23.122471982
337FreddyRosink12.21.528801999
336BartKlein12.21.4810582011
335Marionvan deVeerdonk12.21.22811995
334FrankWarnars12.20.228071994
333JoopKeizer12.19.202841984
332PeterLucke12.18.128302004
331KeesvanBeelen12.16.116651990
330Dirk-JanDoyen12.15.458222004
329TrijnieRoozendaal-Rep12.14.111681999
328MarleenValk12.14.083622017
327HansdeLabije12.13.469662000
326NinaBakker12.13.153322012
325DiederikScheltinga12.12.069082009
324WimTimmermans12.08.3010352012
323DickSimons12.04.2010472003
322RoosTji12.01.444182015
321MinkZeilstra12.01.0910182012
320AadOosterom12.00.023661986
319BertVrieze11.59.0711712017
318Gerrit-JanSoetman11.56.5910982015
317Angelinavan derLinden11.56.213592016
316JanvanDis11.52.438802000
315HansDieben11.52.147031989
314SefQueis11.51.407201994
313MarliesSchoonhoven11.49.042972011
312JacominaEijkelboom11.47.402312006
311HansKorbijn11.47.2511292017
310GerardLinde11.46.467052004
309Marcelvan derPlas11.46.448532000
308KeesVaneman11.46.073161986
307JoopSchwalbach11.45.128462000
306Marcelvan derPlas11.45.087541998
305IreneKinnegim11.44.492472005
304KeesvanBeelen11.43.496741989
303MarcelvanAmstel11.43.156892004
302YvonnevanKeulen-Jekel11.42.092832011
301AutiliaStapper11.41.262792017
300PatrickdeVries11.41.2311692016
299MarcelSuurmond11.41.0110992017
298Dirk-JandeJong11.40.528672002
297BertFlier11.40.468852007
296MarijkeZeekant11.39.011362003
295MirjamWeerd 11.39.001962008
294BertVreeswijk11.38.281431983
293JanMijwaart11.38.109682011
292GerrittenBrinke11.35.489222005
291DickBruijn11.35.326531994
290KeesVaneman11.35.271641984
289CorneliaRoth11.33.251842008
288BerHeijn11.32.301271983
287CorneliaRoth11.32.292362010
286KeesVaneman11.32.041071982
285JosBrouwer 11.31.368292006
284RiikkaKelja11.30.50952000
283Pieter-JanPaarlberg11.30.315591998
282DennisVandermeer11.30.039962015
281DennisVandermeer11.28.249692008
280Pieter-JanPaarlberg11.27.125862001
279Harm Hids11.27.096161989
278FransvanHeteren11.26.518572003
277PetervanRavenswaaij11.24.4210752013
276HermanvanLienden11.23.27951982
275AskerJeukendrup11.22.458152007
274Hermanvan derWaal11.21.495852004
273Hansvan derLinden11.21.378112007
272HillyPanjer11.21.282792013
271Angeliquevan derLinden11.21.242782013
270HesselKruijer11.20.586992000
269ErikElgersma11.20.404151990
268JanvanLoenen11.20.148212003
267HansdeLabije11.19.517462002
266MarcelSuurmond11.19.239502015
265Hansvan derLinden11.19.079082011
264RobRave 11.18.409962017
263BernardHilferink11.17.178772012
262Biancavan deKieboom11.17.131682005
261JanMijwaart11.16.137462009
260JohanSteenkist11.15.29811982
259BerHeijn11.14.341071984
258HansCornelis11.13.004231988
257JanMijwaart11.10.596292000
256Moniquevan derVorst11.10.141192009
255IvarBrinkman11.07.558932015
254MariaOorsprong-Alta11.06.101182015
253PeterZijerveld11.05.57631983
252WaldoDuin11.05.447042009
251AntonSmit11.05.259502016
250RobReuser11.05.166051995
249SiemAppeldoorn11.05.065901992
248JimKoster11.05.00631982
247DavidCrowther11.04.568102008
246MinkZeilstra11.04.148012008
245Pieter-JanPaarlberg11.02.525752000
244FinnZwager11.02.238922017
243MarcelWeijers11.01.565702000
242MariskaKramer-Postma11.01.22352004
241PepijnvanOvereem11.01.038852017
240HuibvanEngelen11.01.038862017
239ConradBoerman10.59.398752017
238Pieter Iedema10.58.489752010
237SimoneHakenberg10.58.441022007
236JohnPfaff10.58.345482000
235AlbertCorveleijn10.56.566002002
234StefanLeijdekkers10.56.498202014
233JacquesvanLeeuwen10.56.474322004
232HansvanKampen10.56.095631995
231RiikkaKelja10.56.04612003
230BasvanRens10.55.438142014
229EdwardMahieu10.55.327502008
228NealKeijzer10.54.518352017
227MinkZeilstra10.53.394191998
226RobSteegink10.53.217322008
225GonnyRosendaal10.53.201022006
224HartgerVrijheid10.52.514141998
223AartvanWijk10.51.186442003
222TessaKortekaas10.51.121232017
221SefQueis10.50.435791993
220PleuniHooijman10.50.30832015
219GerardEgelmeers10.49.593772004
218HaitskeOverbeek10.49.471172017
217KlaasdeLeth10.49.449132010
216PimVeeger10.49.126232003
215SefQueis10.48.145001992
214JoostKessels10.48.117242005
213FlorianDuterloo10.47.217562017
212JacquesvanLeeuwen10.47.047072012
211ValentijnScholten10.46.535862009
210IreneKinnegim10.45.17792007
209RobdeBoer10.45.158752010
208RichardvanDiesen10.44.445982007
207EdwinOphof10.43.356952005
206KevinSleegers10.43.318072016
205JoopvanZanten10.43.12331982
204DennisVandermeer10.43.013102004
203JanvanSoest10.43.004631992
202JacquesvanLeeuwen10.42.555522009
201KoenOvermars10.42.398042016
200Han vanNieuwenhuizen10.42.045802003
199CoraWende10.41.57452003
198HenriKiens10.41.48461984
197RalphHienkens10.40.493972000
196HarcoSchaafsma10.40.215592003
195PetervanEgdom10.39.486972017
194Dirk-JandeJong10.38.556922017
193ArendMiddelveldt10.38.405141993
192JohnValentijn10.38.184361992
191CarlavanRooijen10.37.56962010
190MarijkeZeekant10.37.06261998
189NielsEsmeijer10.37.046522012
188PaulTerstegge10.37.033791997
187BertVreeswijk10.36.442611988
186ValentijnScholten10.36.217082011
185Heleenbij deVaate10.35.58902011
184DianaGorter10.35.411342013
183JacquesvanLeeuwen10.35.385402007
182AdrianLigtvoet10.34.40751985
181GertvanVliet10.33.511911990
180KlaasGrootoonk10.33.253071991
179GradaBoschker10.33.21812011
178DennisVandermeer10.32.595012003
177HuibDekker10.32.257182016
176DennisVandermeer10.31.558252013
175Thomasvan derWal10.31.537142016
174MarkvanErp10.31.355452006
173BartKlein10.31.308212013
172EwoudHulsewe10.31.256252017
171MinkZeilstra10.30.504832003
170JoostvanRens10.30.385952015
169MarcelHoksbergen10.30.011681990
168FranckvanGraas10.29.546362014
167Michelvan derHoeven10.29.332112001
166AntonSmit10.29.216112017
165HenkKnol10.29.103761992
164JoostvanRens10.28.466312014
163RobertLoeff10.28.366862016
162IreneKinnegim10.28.03602006
161ThomasNaasz10.27.475722012
160RenePoppe10.26.302871994
159ThomasNaasz10.24.534932008
158MarcelGierman10.24.384302003
157JacquesvanLeeuwen10.24.377022010
156DennisVandermeer10.23.554582007
155MariskaKramer-Postma10.23.32552006
154ArjenHartog10.23.164081993
153CoraVlot10.22.51211996
152DanielAvant10.22.071882004
150WalterMonasso10.21.514001993
151MariskaKramer-Postma10.21.51442005
149StefanvanNamen10.21.352381998
148JacovanDelden10.21.301822001
147ManoloDequero Vazquez10.21.275202016
146MartijnKeijsers10.21.265112015
145Peter-JohanDillo10.21.235142015
144StefanOvermars10.20.154982015
143JanStruycken10.20.141441990
142GerritHeusinkveld10.20.096642010
141MarijkeZeekant10.17.55311999
140RonaldNihot10.17.52201984
139RobdeBoer10.17.464742012
138MarcelSuurmond10.17.425882016
137IrmaZwartkruis10.17.21101990
136MichaelEisenkolb10.16.351532004
135TonnyBlom10.16.127062013
134HarmanHuurnink10.15.562791989
133BiancavanDijk10.15.06281999
132KoenSpoorenberg10.14.385522011
130WalterPennekamp10.14.345102014
131RoyLagerburg10.14.345562016
129MichaelEisenkolb10.14.233862007
128JohnBeerendonk10.14.093482009
127JanStruycken10.13.533061995
126JasperReenalda10.13.253802007
124GregorStam10.13.23131982
125DennisLooze10.13.234622017
123MichelBesseling10.13.185442011
122MichelBesseling10.13.084952014
121JohnBeerendonk10.12.404332006
120Heleenbij deVaate10.12.00292008
119FrankWiebes10.11.182781992
118JosStraatman10.11.162031991
117IreneKinnegim10.10.38272008
116StefanvanThiel10.09.523922015
115RicharddeGroot 10.09.223892015
114GregorStam10.08.36131983
113WillemGooskens10.08.235002016
112MichelBesseling10.08.035242010
111RicardoScholten10.07.404942016
110MarcelHoksbergen10.07.03531986
109HaraldvanRijn10.06.533462008
108OnnodeBoer10.05.374112014
107NicoMul10.04.31121984
105IreneKinnegim10.03.33372010
106Peter-JohanDillo10.03.333822017
104MarcelWeijers10.03.003652005
103FransvanHeteren10.02.452801993
102IrmaZwartkruis10.02.27121991
101MachielIttmann10.02.091032004
100SioneJongstra10.02.023302017
99ChrisBrands10.01.551562000
98JanvanSoest10.01.462741993
97Michelvan derHoeven10.01.303502006
96DaveRost10.00.283212012
95MirjamWeerd10.00.17482013
94JohnBeerendonk09.59.432922007
93JanBlokland09.59.333022008
92GregorStam09.59.22431986
91FranckvanGraas09.58.343442017
90FrankTimmermans09.58.252322003
89TiedoTinga09.57.31832001
88GerardCornelissen09.57.232091992
87Jasonvan derBurgt09.57.034152010
86RolanddeHaan09.56.485322013
85SioneJongstra09.55.33182007
84AndriesKoers09.54.243812010
83RobertParinussa09.54.013032017
82HarrySikkema09.53.333622011
81AntonMol09.51.391172000
80AartvanWijk09.51.334712013
79PeterRes09.51.232832014
78HannekedeBoer09.49.28342013
77ChrisBrands09.49.071992015
76GosseBeerda09.49.023212010
75BertVeldhuis09.47.363032011
74MathijmWassink09.47.321032000
73GosseBeerda09.47.202082008
72RobBarel09.46.542512017
71KatinkaWiltenburg09.46.2681992
70PeterVocking09.46.092312006
69DiederikScheltinga09.45.432812010
68RichardvanDiesen09.45.261832008
67GuidoGosselink09.45.13582001
66RichardvanDiesen09.45.031091994
65ThysWind09.43.262172017
64JasperReenalda09.43.231362003
63Heleenbij deVaate09.42.12132006
62BobMartens09.42.052492016
61DanielAvant09.41.461512007
60CeesColijn09.40.551522008
59BartCandel09.39.363432013
58KatinkaWiltenburg09.38.38101993
57RobSchilder09.37.47892002
55ThomasSchreven09.36.472102011
56DaveRost09.36.473102013
54MaikelWieland09.35.541612014
53ChrisBrands09.35.151102009
52MennoOudeman09.34.301852010
51TheaSybesma09.34.2441991
50HaraldvanRijn09.33.341802010
49RichardvanDiesen09.32.06902003
48JanLouisse09.31.301291993
47MartinBreedijk09.30.32561998
46Dirk Wijnalda09.30.031032012
45Bramvan denBergh09.29.441052007
44RichardvanDiesen09.29.421342006
43DerkdeKorver09.29.241482016
42AntonMol09.28.12462003
41RichardvanDiesen09.27.59471998
40RobBarel09.27.1141984
39RobBarel09.27.09682003
38Heleenbij deVaate09.27.0292010
37TheaSybesma09.26.5731992
36JanBlokland09.24.481832013
35YvonnevanVlerken09.23.3372010
34PeterSlijkhuis09.22.591182010
33YvonnevanVlerken09.21.2022008
32GuidoGosselink09.20.05532000
31MarcelHoksbergen09.18.05611989
30CarlovanLienden09.15.56502015
29DanielAvant09.15.32852005
28Charlesvan deVen09.15.16541999
27JacobVeenstra09.14.26832011
26RobBarel09.11.42301991
25DerkdeKorver09.08.48512017
24BenvanZelst09.06.42141990
23CarloPullens09.06.39512011
22YvonnevanVlerken09.04.3442013
21RikvanTrigt08.57.06261995
20HenriKiens08.56.51121991
19JosEverts08.55.32111991
18FrankHeldoorn08.55.27232000
17JosEverts08.54.11221992
16MarkKoks08.50.42181992
15BenvanZelst08.49.5181991
14FrankHeldoorn08.49.44101997
13BasDiederen08.48.44262011
12HenriKiens08.46.3661990
11RobBarel08.45.4841990
10HenriKiens08.44.20151992
9JetzePlat08.41.47262017
8FrankHeldoorn08.41.43141995
7RobBarel08.41.28111989
6RobBarel08.41.17131995
5BenvanZelst08.40.51111992
4FrankHeldoorn08.39.5971994
3FrankHeldoorn08.36.3471999
2Janvan derMarel08.35.5691995
1BenvanZelst08.35.23111993

 

Wim van den Broek

Wilde in 1983 iets anders dan alleen hard fietsen, stapte snel over op microfoons uittesten, één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel, figureert in misdaadseries en mag zich ridder zonder paard noemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.