De complete lijst van Nederlandse finishers Challenge Wanaka

 

 Voornaam AchternaamTijdKlass.Jaar
1YvonnevanVlerken09.15.4412017
2YvonnevanVlerken09.26.5012016
3DiederikScheltinga10.39.45162011
4RaimondSchikhof10.53.48282017
5NielsKoervers11.16.28332014
6SamPaardekoper12.06.55512015
7StefanVogel13.10.57372018

Copyright 2018 @Trikipedia

Wim van den Broek

Wim van den Broek

Helft van Nederlands bekendste speakerduo, houdt van hoogoplopende debatten in de plaatselijke gemeenteraad en één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers liken dit: