Complete lijst van Nederlandse finishers Ironman Nieuw Zeeland

 Voornaam AchternaamTijdKlass.Jaar
1GuidoGosselink08.44.2362001
2HenriKiens08.49.2771991
3HenriKiens09.19.3291990
4DiederikScheltinga09.47.33642010
5Piet-HeinSchram09.48.31682009
6MarcelWeijers09.53.54422000
7CorStory10.00.19582000
8FransvanHeteren10.00.27211995
9CeesVerbeek10.01.02862001
10SioneJongstra10.02.0682004
11CorStory10.02.24641991
12CorStory10.03.45892001
13CorStory10.07.12832003
14Ben vanZelst10.09.19771991
15CorStory10.09.45951999
16IrmaZwartkruis10.10.3441991
17CorStory10.10.45231989
18CorStory10.12.20772002
19CorStory10.12.30471990
20DennisVandermeer10.16.441052003
21MarcelBoor10.20.451292001
22GeorgeHilgeholdt10.22.271362001
23CorStory10.25.30741994
24CorStory10.27.24911996
25CorStory10.28.321312005
26CorStory10.28.40621992
27Dirk-JandeJong 10.29.391392005
28SefQueis10.30.13841994
29CorStory10.32.491222004
30CorStory10.33.19811997
31GerardCornelissen10.34.26941994
32JacovanDelden10.46.532032001
33CeesVerbeek10.57.471241998
34ReinierBruijnooge10.58.032832008
35CorStory10.58.081992015
36CorStory11.00.482392016
37TonnySasse11.02.472442003
38MarcelBoor11.15.222552004
39WimTimmermans11.18.553542008
40BasvanEsch11.22.392312018
41ChrisDijkzeul11.24.193192003
42CorneliaRoth11.28.02452010
43BenjaminFokkema11.53.131241988
44BenteBeek11.58.023742012
45BasvanEsch12.01.133702015
46ThijsPauwels12.10.174412016
47AnjaHeijnen12.17.13902009
48JacobMoerman12.32.354672012
49WilcoMansvelders12.34.435322002
50Fredvan derTang12.36.324162018
51JurgenSwinckels12.38.195072007
52JeroenHattink12.53.366652014
53MartijnvanEldik12.54.443812017
54SjaakVerschuur13.05.376242001
55RichardWaalkens13.15.465032018
56MichelBorst13.24.396512012
57WoutervanTiel13.28.113891993
58JelleHendriksen14.26.115712017
59ThijsVries14.45.379712005
60HansDieben14.46.019722005
Wim van den Broek

Wim van den Broek

Wilde in 1983 iets anders dan alleen hard fietsen, stapte snel over op microfoons uittesten, één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel, figureert in misdaadseries en mag zich ridder zonder paard noemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.