Complete lijst van Nederlandse finishers Ironman Zuid Afrika

 Voornaam AchternaamEindtijdKlasseringTijd
1BasDiederen08.20.0932013
2EvertScheltinga08.31.04132017
3BasDiederen08.37.2542014
4BasDiederen08.38.1462015
5Rob Steegink08.52.46112008
6MennoOudeman08.58.3732000
7Erik-SimonStrijk09.00.36252017
8BertFlier09.00.37102001
9MarkOude Bennink09.12.31212016
10Erik-SimonStrijk09.16.33182011
11VincentBruins09.24.32152001
12DirkWijnalda09.25.14102007
13Jasonvan derBurgt09.29.37212010
14BasDiederen09.30.33362016
15MirjamWeerd09.37.2442010
16SonjaJaarsveld09.42.2052010
17PepijnvanOvereem09.44.56732018
18SanderBerk09.47.31752018
19JerzyKasemier09.47.54472010
20CoraVlot09.52.4142007
21Piet-HeinSchram09.56.14632013
22Heleenbij deVaate09.58.2552007
23HarrySikkema10.01.17572015
24RahelBellinga10.02.08112016
25EddyLamers10.02.44592015
26BiancavanDijk10.04.4942001
27JacvanLeeuwen10.04.52712010
28Piet-HeinSchram10.08.22272005
29FinnZwager10.08.281662017
30MarijkeZeekant10.09.3752001
31PepijnvanOvereem10.10.001712017
32FinnZwager10.10.291252018
33HansKorbijn10.13.031802017
34DaveRost10.13.46342012
35CarlavanRooijen10.14.56122010
36FinnZwager10.16.391232016
37JoostKessels10.22.08522006
38BramOttenhof10.24.551602018
39JorisVrij10.25.411622018
40JoostKessels10.25.51432005
41MarkEerenberg10.27.191702018
42Heleenbij deVaate10.31.5752005
43HansKorbijn10.37.171732016
44YvesRijchwalski10.38.242782017
45EdwardMahieu10.40.551292015
46JorisVrij10.43.192852017
47EdwardMahieu10.47.231802013
48MarcusSchut10.48.023062017
49FrankHeestermans10.53.341602015
50RikHak10.55.392212016
51AukeGeurts11.03.202572016
52Dennisvan derWorp11.03.501822015
53WimTimmermans11.04.432292013
54IvarBrinkman11.06.11872012
55AllardHolthaus11.07.313062018
56RobertMeyn11.11.311462001
57JeroenLeuverink11.15.012672013
58JacvanLeeuwen11.15.492012015
59MichaelHeijman11.19.141562007
60Jasonvan derBurgt11.20.112122015
61MartijnvanProoijen11.22.082192015
62JosBalk11.26.343372016
63AllardHolthaus11.29.334932017
64MartinvanNieuwenhoven11.35.531812006
65SabineVerkuijl11.39.34182005
66JoostKessels11.47.232922015
67JosBalk11.56.463222015
68EugeneVenter12.00.382232012
69AlbertMegens12.03.486662017
70TrijnieRoozendaal-Rep12.07.06252001
71AlexdeBoer12.10.295872018
72FinnZwager12.15.082662012
73JosBalk12.18.067302017
74HansMessie12.29.024662007
75JimHagenstein12.31.007902017
76GerryGullikers12.32.24332001
77BeertCraanen12.34.316982018
78DavidLewington12.36.522382001
79ClaudiaLai12.46.161032011
80GerryGullikers12.56.13152000
81JaapdeGroot12.57.348122018
82EdgarSchurman12.59.486332014
83JannekeHampsink13.02.511462018
84CeesBijleveld13.10.127182011
85RichardWesterbeek13.33.546672006
86AdKlein13.40.021992000
87JosBalk13.43.4612672012
88JannekeHampsink13.47.101262015
89RobertBenner14.25.569392015
90DickvanDoorn15.11.4911892013
91CeesBijleveld15.22.4510522012
92DerkvanZadelhoff15.58.5710592012
93RuudVerpaalen16.15.5112712009
DNFEvertScheltingaDNFDNF2018

Wim van den Broek

Wilde in 1983 iets anders dan alleen hard fietsen, stapte snel over op microfoons uittesten, één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel, figureert in misdaadseries en mag zich ridder zonder paard noemen.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.