De complete lijst van Nederlandse finishers Ironman Zuid Afrika

 Voornaam AchternaamTijdKlassJaar
1BasDiederen08.20.0932013
2EvertScheltinga08.31.04132017
3BasDiederen08.37.2542014
4BasDiederen08.38.1462015
5Rob Steegink08.52.46112008
6MennoOudeman08.58.3732000
7Erik-SimonStrijk09.00.36252017
8BertFlier09.00.37102001
9MarkOude Bennink09.12.31212016
10Erik-SimonStrijk09.16.33182011
11VincentBruins09.24.32152001
12DirkWijnalda09.25.14102007
13Jasonvan derBurgt09.29.37212010
14BasDiederen09.30.33362016
15MirjamWeerd09.37.2442010
16SonjaJaarsveld09.42.2052010
17JerzyKasemier09.47.54472010
18CoraVlot09.52.4142007
19Piet-HeinSchram09.56.14632013
20Heleenbij deVaate09.58.2552007
21HarrySikkema10.01.17572015
22RahelBellinga10.02.08112016
23EddyLamers10.02.44592015
24BiancavanDijk10.04.4942001
25JacvanLeeuwen10.04.52712010
26Piet-HeinSchram10.08.22272005
27FinnZwager10.08.281662017
28MarijkeZeekant10.09.3752001
29PepijnvanOvereem10.10.001712017
30HansKorbijn10.13.031802017
31DaveRost10.13.46342012
32CarlavanRooijen10.14.56122010
33FinnZwager10.16.391232016
34JoostKessels10.22.08522006
35JoostKessels10.25.51432005
36Heleenbij deVaate10.31.5752005
37HansKorbijn10.37.171732016
38YvesRijchwalski10.38.242782017
39EdwardMahieu10.40.551292015
40JorisVrij10.43.192852017
41EdwardMahieu10.47.231802013
42MarcusSchut10.48.023062017
43FrankHeestermans10.53.341602015
44RikHak10.55.392212016
45AukeGeurts11.03.202572016
46Dennisvan derWorp11.03.501822015
47WimTimmermans11.04.432292013
48IvarBrinkman11.06.11872012
49RobertMeyn11.11.311462001
50JeroenLeuverink11.15.012672013
51JacvanLeeuwen11.15.492012015
52MichaelHeijman11.19.141562007
53Jasonvan derBurgt11.20.112122015
54MartijnvanProoijen11.22.082192015
55JosBalk11.26.343372016
56AllardHolthaus11.29.334932017
57MartinvanNieuwenhoven11.35.531812006
58SabineVerkuijl11.39.34182005
59JoostKessels11.47.232922015
60JosBalk11.56.463222015
61EugeneVenter12.00.382232012
62AlbertMegens12.03.486662017
63TrijnieRoozendaal-Rep12.07.06252001
64FinnZwager12.15.082662012
65JosBalk12.18.067302017
66HansMessie12.29.024662007
67JimHagenstein12.31.007902017
68GerryGullikers12.32.24332001
69DavidLewington12.36.522382001
70ClaudiaLai12.46.161032011
71GerryGullikers12.56.13152000
72EdgarSchurman12.59.486332014
73CeesBijleveld13.10.127182011
74RichardWesterbeek13.33.546672006
75AdKlein13.40.021992000
76JosBalk13.43.4612672012
77JannekeHampsink13.47.101262015
78RobertBenner14.25.569392015
79DickvanDoorn15.11.4911892013
80CeesBijleveld15.22.4510522012
81DerkvanZadelhoff15.58.5710592012
82RuudVerpaalen16.15.5112712009
Wim van den Broek

Wim van den Broek

Helft van Nederlands bekendste speakerduo, houdt van hoogoplopende debatten in de plaatselijke gemeenteraad en één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: