Complete lijst van Nederlandse finishers Ironman Texas

 Voornaam AchternaamTijdPosJaar
1BasDiederen08.14.31122017
2DerkdeKorver08.54.59262017
3EwoudHulsewe09.25.35752017
4DavidDeak10.30.401342012
5JoostvanRens10.46.271112013
6ClaudiaLai12.27.461032013
7MarleenValk12.49.191262013
8DavidSchreuder13.19.387152013
9ReneSchoonderbeek13.49.3013392016
10Dirk-JanSmeets13.50.049572015
11Robin-JandeLange14.53.3012462015
12LoranStavrou16.19.0515702015
DNFBasDiederen2014
DNFRahelBellinga2014
DNFRudolfWillems2013

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.