Complete lijst van Nederlandse finishers Ironman Australië

 

 Voornaam AchternaamTijdPos.Jaar
1JosEverts08.30.4531993
2GuidoGosselink08.54.36102004
3GuidoGosselink08.59.03162002
4TheaSybesma09.01.2911993
5ChrisBrands09.15.04332004
6MarcelWeijers09.44.41972005
7RobertParinussa09.56.59582015
8MarcelvanKampen10.09.301111994
9Dirk-JandeJong10.10.501212006
10MarcelvanKampen10.19.44861990
11RogervanNieuwkerk10.41.592191992
12CarlaZijlstra10.45.09312003
13PaulRutten10.47.414812000
14XanneJanssen10.54.48192013
15TimdeVries11.06.274852002
16MargarethaDietz11.12.19432004
17AdKlein11.14.555271999
18Jean-PaulvanWeert11.17.115582001
19MichielvanBellen11.17.582912014
20JdeJong11.20.59?1992
21Jean-PaulvanWeert11.21.155622002
22MarloMoedig11.22.033272011
23MarkMoerman11.36.15?1994
24Jean-PaulvanWeert11.45.327742004
25RichardWesterbeek11.48.135081996
26MartinHelmantel11.53.514622016
27MargarethaDietz11.58.41922003
28JdeJong12.00.46?1991
29MarcoTuinenburg12.06.228852005
30RonaldKasper12.07.04?1993
31MargarethaDietz12.13.50942002
32GerryGulikers12.15.48791999
33EDekker12.49.44?1991
34GeoffreyHomma14.56.597932017

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.