Complete lijst van Nederlandse finishers Ironcat

 

 Voornaam AchternaamTijdKlass.Jaar
1Ramonvan derWilde09.48.09152013
2WimTimmermans10.26.04392013
3CoenWeerkamp10.54.12232010
4HenriBijnen10.56.39412011
5WillemvanBreukelen11.34.42562012
6WillemvanBreukelen11.55.45222007
7KristiaanKolk12.51.001322017
8KristiaanKolk12.58.021592016
9ManuelaVos13.25.0572014
10KristiaanKolk13.25.451962014
11ManuelaVos14.17.0352016
12TsjeardHofstra14.23.131372012

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.