De complete lijst van Nederlandse finishers Ironcat

 

 Voornaam AchternaamTijdKlass.Jaar
1Ramonvan derWilde09.48.09152013
2WimTimmermans10.26.04392013
3CoenWeerkamp10.54.12232010
4HenriBijnen10.56.39412011
5WillemvanBreukelen11.34.42562012
6WillemvanBreukelen11.55.45222007
7KristiaanKolk12.51.001322017
8KristiaanKolk12.58.021592016
9ManuelaVos13.25.0572014
10KristiaanKolk13.25.451962014
11ManuelaVos14.17.0352016
12TsjeardHofstra14.23.131372012
Ruud de Haan

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers liken dit: