Preview Ironman Club La Santa Lanzarote; filmpjes, kanshebbers en…de lijst WTJ – 805

DONDERDAG – In de afgelopen vier jaar dat soulmate Ruud de Haan alle deelnemers van Ironman Lanzarote binnen praatte, was de beste prestatie van een landgenoot een zevende plaats. Behaald door Tineke van den Berg in 2014. Maar vorig jaar bijvoorbeeld moest onze Ruud anderhalf wachten tot na de winnaar Dennis Looze als 51e over de streep kwam. Eén geluk, de winnaar was toen Bart Aernouts en dan klopt ons Benelux-bloed ook wat sneller.

Aspiraties


Maar toch, je mag er gemakshalve vanuit gaan dat met Yvonne van Vlerken, Martijn Dekker en Erik-Simon Strijk de klassering(en) wat korter zullen zijn dan onze loyale speaker tot dusverre op het vulkaan eiland heeft meegemaakt. Lanzarote. Welke triatleet met aspiraties is er de afgelopen dertig jaar niet heen geweest? Hier in even warm Nederland zien we de filmpjes voorbij komen. Van Michel Siep en Yvonne, gek genoeg allebei debuterend. Van Tessa, vorig jaar jammer genoeg uitgevallen en nu stuiterend voor een herstart. Van de hooggespannen verwachtingen bij Martijn en Erik-Simon. Maar het mooist van alles vond ik nog de vier Daltons. Jan Mijwaart, Cornee van Loon, Bart Klein en Albert Corveleijn, samen goed voor 44 finishes Ironman Lanzarote. Wat een ervaring. Vooral Albert, die haast kind aan huis is op Lanza, waar hij al bij de tweede editie in 1993 debuteerde.

 

Dat brengt ons al een beetje bij de lijst van de Nederlandse finishers. Maar eerst alle kanshebbers op een rijtje. Nummer 1 was vergeven aan het Australische fietsbeest Cameron Wurf, maar hij blijkt te hebben afgezegd. We zien bij de profs twee oud-winnaars Romain Guillaum en en Alessandro Degasperi. Oud-wereldkampioen Olympische afstand Ivan Rana wil graag een klapper maken op Lanza en dat geldt ook voor Andrej Vistica en oud-wereldkampioen lange afstand Cyril Viennot. Seppe Odeyn is bezig aan een bizar wedstrijdschema vol Ironmans en Powermans. Wat brengt hem dat in en rond Club La Santa? Met Dirk Baelus, Olivier Esser, Sanne Swolfs, Diego van Looy en Frederik Waer is de Belgische inbreng sowieso groot. Daar staan dus onze kanjers Martijn en Erik-Simon tegenover. De eerste debuteert, de tweede was twee jaar terug tiende.

Thuisbasis

Toevallig ook twee oud-winnaressen bij de vrouwen. De Deense Michelle Vesterby in 2012 en twee jaar later Lucy Gossage. Die hebben dan ook de laagste startnummer – 38 en 39 – in het vrouwenveld. Maar meteen daarachter komt Yvonne met veertig. Door tien jaar op rij in hetzelfde weekend mee te doen aan Sankt Pölten in thuisbasis Oostenrijk kwam ze nooit aan de start van Ironman Lanzarote, terwijl ze toch al menigmaal Volcano Triathlon op hetzelfde eiland won, een plek waar ze sowieso al jaren min of meer overwintert. Nu zal race-director Kenneth Gasque in zijn nopjes zijn met de deelname van Yvonne. Natuurlijk zijn er nog meer kanshebsters: de Italiaanse Marta Bernardi, IM Maastricht-winnares Saleta Castro, de Amerikaanse Dede Griesbauer of toch de Britse Nikki Bartlett dan wel Emma-Kate Lidbury. We gaan het zaterdag allemaal zien, beleven. Hetzij live in de race, hetzij thuis voor het scherm van de Ironman.com livestream.

Albert is fenomeen op Lanza

Zoals gezegd, 35 Nederlanders aan de start. Daaraan toegevoegd ook nog Bart Klein, die nota bene voor zijn tiende editie op gaat. Maar top of the bill blijft voorlopig nog wel een tijdje de man uit Spijkenisse Albert Corveleijn. Maatje Willem Boon, één van de drie pioniers in 1992, zal hem aanmoedigen. Albert is toe aan zijn 23e deelname c.q. finish.

De Lijst Lanzarote

De lijst dan. Een echt Frank Heldoorn-feest met alle zes zijn finish-tijden in de top 11 aller tijden. Ben van Zelst doet daar ook goed in mee, teken dat het in de beginjaren erg goed ging met de Nederlanders in deze wedstrijd. Katinka Wiltenburg is meermaals beste vrouw op Lanzarote. Totaal zijn er 550 Nederlanders gefinisht en 594 gestart. Het begon natuurlijk uitstekend met twee zeges voor Ben van Zelst en in de derde editie Frank, die het jaar ervoor en erna tweede werd. Frank kwam, zag en overwon ook in 1997. Ook Katinka had een abonnement op het podium: 1e in 1993, 2e in 1994 en 1995, 1e in 1996 en 2e in 1997. Een haast niet meer te overtreffen editie was op 22 mei 1994 toen na Frank Mark Koks en Rik van Trigt tweede en derde werden en Katinka en Ada van Zwieten achter de ‘grote’ Paula Newby-Fraser tweede en derde. Cora Vlot finishte in 1996 als derde. Nieuwe vrouwensuccessen kwamen er in 1999 met Bianca van Dijk als tweede en Marijke Zeekant als derde. Frank kwam nog één keer terug voor brons en wel in 2001. Daarna moesten de fans tot 2006 geduld hebben vooraleer Heleen bij de Vaate derde werd, iets wat Sione Jongstra een jaar later herhaalde. Een treedje hoger ging Heleen in 2008. Ze ging op herhaling in 2012 met een derde en het jaar daarop zelfs zilver. Maar daarmee stokte de medailleverdeling voor wat betreft de Nederlandse elite. Vijf jaar later moet het er maar weer ’s van komen. Kijken we naar agegroup-winnaars dan kennen we Arend Middelveldt, Trijnie Roozendaal-Rep (liefst 9x), Marion van de Veerdonk, Jan Struycken, David Lewington. Rik van Trigt, Marijke Zeekant, Ralph Hienkens, Arie Pellekooren, Marcel van de Plas, Anton Mol, Jeanet Spigt, Rob van Zanten, Mink Zeilstra (3x), Jan Mijwaart (4x), Gosse Beerda en Hanneke de Boer en Tineke van den Berg.
Genoeg gezegd. Hier komt de lijst van 550 Nederlandse finishers op Lanzarote 1992-2017.

 

 Voornaam AchternaamTijdKlass.Jaar
1FrankHeldoorn08.38.2411994
2FrankHeldoorn08.42.3721995
3MarkKoks08.44.2221994
4RikvanTrigt08.45.0131994
5FrankHeldoorn08.48.3411996
6FrankHeldoorn09.01.0521997
7BenvanZelst09.01.3011992
8BenvanZelst09.01.4311993
9FrankHeldoorn09.04.2421993
10RikvanTrigt09.11.3381995
11FrankHeldoorn09.12.4232001
12Erik-SimonStrijk09.13.56102016
13ChrisBrands09.16.01102009
14Charlesvan deVen09.17.32161995
15ChrisBrands09.17.32112011
16ChrisBrands09.18.04122010
17CarloPullens09.24.34132011
18RoelandSmits09.25.08172014
19GosseBeerda09.26.14182010
20AschwinVermeulen09.26.42221994
21DaveRost09.27.52172009
22DirkWijnalda09.30.26172011
23ChrisBrands09.31.37122006
24RemyVasseur09.35.37172012
25RikvanTrigt09.38.36131997
26DaveRost09.40.00232008
27StefanvanNamen09.40.10171998
28BertFlier09.42.30132007
29PeterSlijkhuis09.42.40242010
30DickBruijn09.46.23391994
31MarkOude Bennink09.47.40152015
32Bramvan denBergh09.50.07192007
33HaraldvanRijn09.50.27362011
34GuidoGosselink09.50.40172005
35Bramvan denBergh09.51.28402009
36RalphHienkens09.52.27252000
37RicharddeGroot09.52.59262004
38MaartenvanBeek09.53.42351995
39Floris-JanKoole09.53.47201997
40AntonMol 09.54.13182003
41CarloPullens09.54.42382008
42KatinkaWiltenburg09.54.4721994
43ChrisBrands09.55.45211999
44KatinkaWiltenburg09.55.5221995
45Bramvan denBergh09.56.32262006
46JanStruycken09.57.03281996
47BertFlier09.58.50282000
48HansvanErck09.59.15392002
49BasBorreman09.59.35502008
50JacquesvanLeeuwen10.01.48451995
51AriePellekooren10.01.59461995
52AdavanZwieten10.03.5231994
53MichelElshof10.04.15281993
54HaraldvanRijn10.04.51592010
55DennisLooze10.07.08512017
56Heleenbij deVaate10.09.3122013
57MerijnSchuurman10.10.16622009
58ThomasNaasz10.10.18632009
59WouterWierenga10.11.20752010
60Pieter-JanPaarlberg10.11.44431998
61Heleenbij deVaate10.12.0822008
62KatinkaWiltenburg10.13.2711996
63BertFlier10.13.44291999
64VincentKamp 10.13.55562007
65SinoeJongstra10.14.0232007
66FranckvanGraas10.14.05632016
67EdwardMahieu10.14.07682008
68Heleenbij deVaate10.17.0332012
69MatthijsvanScheijen10.17.07632007
70FranckvanGraas10.17.231002014
71DickBruijn10.17.56731995
72JasperReenalda10.18.01432006
73RobvanZanten10.18.05652007
74KatinkaWiltenburg10.18.1811993
75GerardCornelissen10.19.31421993
76AschwinVermeulen10.20.26431996
77Tinekevan denBerg 10.20.3772014
78MarkLie-A-Kwie10.21.14431993
79MarkWilson10.21.371182014
80CoraVlot10.21.4651994
81MichaelEisenkolb10.22.35592004
82CoraVlot10.22.4841995
83Heleenbij deVaate10.23.0532006
84MarcelWeijers10.23.48591998
85Ronvan dePol10.25.25481993
86JacquesvanLeeuwen10.25.35621998
87KatinkaWiltenburg10.28.2921997
88HannekedeBoer10.28.4542013
89Michelvan derHoeven10.28.49592006
90Pieter-JanPaarlberg10.29.54582000
91StefanOvermars10.29.55902016
92JohanBeumer10.29.561162012
93WalterMonasso10.30.30511993
94BartKlein10.31.031082011
95Michelvan derHoeven10.31.36712002
96FranckvanGraas10.31.44572015
97IreneKinnegim10.32.1362009
98SefQueis10.33.251021994
99EricBossink10.34.46642000
100Michelvan derHoeven10.35.20452001
101RobSteegink10.35.591442010
102PimVeeger10.36.44481999
103WalterPennekamp10.37.081552014
104MarijkeZeekant10.37.3751998
105CasperGrim 10.37.401012007
106JacquesvanLeeuwen10.38.38531999
107Michelvan derHoeven10.39.011272008
108DennisAriens10.39.021522012
109MarkStobbelaar10.39.101312009
110MichaelEisenkolb10.39.131162016
111Pieter-JanPaarlberg10.40.08681996
112JerzyKasemier10.40.161352011
113Peter-JohanDillo10.40.18742000
114JacquesvanLeeuwen10.41.25882004
115DickBruijn10.41.26601993
116RobinBoon10.41.32591999
117HesselKruijer10.41.50782000
118AartvanWijk10.41.58682003
119YouriSeverin10.42.001022017
120CasperGrim10.42.02862006
121Michelvan derHoeven10.42.201102007
122AriePellekooren10.42.35792000
123MarkStobbelaar10.43.011492011
124CarlavanRooijen10.43.0392012
125Pieter-JanPaarlberg10.44.21612001
126BartKlein10.44.391372013
127BerendVeenendaal10.44.481121995
128Michelvan derHoeven10.46.441932010
129ArnoudvanGarderen10.47.491542009
130BiancavanDijk10.48.1021999
131BernardHilferink10.48.391992010
132JanBos10.48.58721993
133DaveRost10.49.23932015
134SefQueis10.49.31741993
135JosBrouwer10.49.451211995
136CoraVlot10.49.5631996
137MarcoStijnman10.50.394442010
138HansvanKampen10.51.40831993
139MarcelSwart10.51.41771999
140BiancavanDijk10.51.4241997
141JohanvanSplunter10.52.411402007
142Michelvan derHoeven10.53.132052012
143MinkZeilstra10.53.471141998
144MarkStobbelaar10.54.141092006
145ErikLentfert10.54.511772013
146ArjovanVliet10.55.07982000
147JacquesvanLeeuwen10.55.13902003
148Piet-HeinSchram10.55.132202014
149MarijkeZeekant10.55.5831999
150Ramonvan derWilde10.56.131132006
151HaraldvanRijn10.56.431142006
152DennisAriens10.56.431842013
153Michelvan derHoeven10.57.291172004
154RobReuser10.58.171341995
155AlbertCorveleijn10.58.411351995
156BartKlein10.58.452372010
157AlbertGeerling10.58.481872008
158AndreSchaap10.58.571272015
159SefQueis10.59.001361995
160FrisoWolters10.59.211202006
161JanMijwaart10.59.372012011
162AdavanZwieten11.00.0641996
163JosBrouwer11.00.161212006
164GerritvanEgmond11.00.332052011
165BartvanSchijndel11.01.591281998
166HaraldvanRijn11.02.272062009
167BartKlein11.02.272492012
168PaulZirkzee11.03.051312006
169RobReuser11.03.381011996
170GerryvanHelmond11.03.381021996
171JodyAriens11.03.422552012
172WaldoDuin11.03.432562012
173JacquesvanLeeuwen11.04.101462002
174BartKlein11.04.122112009
175ArjovanVliet11.05.021071996
176FransvanRhijn11.05.171331998
177Harm MichaelIngenbleek11.06.282142008
178HansWijnsouw11.06.591512002
179ErikBal11.08.191172000
180JanMijwaart11.08.251182000
181JanMijwaart11.08.512212009
182CoraVlot11.10.2461997
183BarryRotgans11.10.482342009
184JohnBeerendonk11.11.351462004
185GradaBoschker11.11.44162014
186MarcoStijnman11.12.061482004
187Dirk Goijert11.12.171642002
188RobReuser11.12.18911997
189TomvanStraaten11.13.091531998
190MarcoPoortier11.13.321691995
191Marcelvan derPlas11.14.091581998
192ArjenSoet11.14.361601998
193ThijsGipmans11.15.252762013
194GijsJanssen van Doorn11.15.401662006
195ArjovanVliet11.15.57971997
196AlbertCorveleijn11.16.001362000
197EstherdeVries11.16.34142011
198ChrisvanWijk11.16.461272003
199FreekvanHeerebeek11.16.562002017
200CeesKramer11.17.021372000
201AlbertCorveleijn11.17.211772002
202JohnPfaff11.18.011782002
203RonaldDercksen11.18.121691998
204AlbertCorveleijn11.18.561062001
205AlbertCorveleijn11.19.051301996
206BartKlein11.19.112602008
207JanMijwaart11.19.321211999
208AlbertCorveleijn11.19.401752004
209JohanvanSplunter11.19.45992005
210JoopSchwalbach11.19.511031997
211TinovanGarderen11.19.513242014
212GerritvanEgmond11.20.022972013
213RenePaans11.20.111311993
214ArjovanVliet11.20.181221999
215MinkZeilstra11.21.212662008
216AlbertCorveleijn11.22.041351993
217JacquesvanLeeuwen11.22.261132001
218PaulVriend11.23.302282017
219DirkjanDoyen11.23.461811998
220LeonHoogervorst11.23.593542012
221Markvan denHeuvel11.24.401081997
222AlbertCorveleijn11.25.073222010
223CornePeters11.25.521411996
224RoelWaayer11.26.141841995
225JacquesvanLeeuwen11.26.561172005
226AlbertCorveleijn11.27.591532003
227AlbertCorveleijn11.28.202552007
228Hermanvan derWaal11.28.231972002
229HesselKruijer11.28.341341999
230RonaldLooy11.29.491941994
231CoraVlot11.31.05112002
232AlbertCorveleijn11.31.201391999
233JanMijwaart11.32.003622010
234Jan-PeterSimons11.32.163922014
235JeanetSpigt11.32.23132007
236Marcelvan derPlas11.32.481652000
237ArjanvanVliet11.33.122062002
238JoopSchwalbach11.34.381561996
239KeesvanBeelen11.35.22541992
240Willemvan derKlugt11.35.392132002
241EllenPierik-Wopereis11.35.4081997
242GonnyRosendaal11.35.51222010
243GerardTerwisscha van Scheltinga11.36.101721993
244MarcoHoogenraad11.36.303202016
245JodyAriens11.37.093842013
246JanMijwaart11.37.154122014
247MarcelvanDeursen11.37.402152004
248WalterteBoekhorst11.38.474192014
249EllenPierik-Wopereis11.38.55141998
250CoenvanAmersfoort11.39.023002007
251Marcelvan derPlas11.39.061281997
252Rogervan denHout11.40.261311997
253MarcusStobbelaar11.40.333312016
254ArendMiddelveldt11.40.341801993
255ArjovanVliet11.40.362151998
256AlbertCorveleijn11.40.453672009
257HaitskeBouwmeister-Overbeek11.40.51242017
258JoopSchwalbach11.42.022201998
259CorneevanLoon11.42.443802011
260MarcusStobbelaar11.43.033062017
261ConcettaPichierri11.43.51212016
262Marcvan derKort11.44.012392004
263ErikBal11.44.573312007
264MarcodeMooij11.45.592472004
265AlbertCorveleijn11.46.204012011
266SammyBlom11.46.482161995
267Jan-PeterSimons11.48.384122011
268HarryEilander11.48.494572013
269JanCuypers11.48.501752001
270MartinvanNieuwenhoven11.49.231952003
271HesselKruijer11.50.182712006
272FransvanRhijn11.50.392622004
273BernardHustedt11.51.004752013
274BertdeHaar11.51.092011993
275LarsKarmelk11.52.324082009
276LeonHoogervorst11.53.365152014
277JeroenBoot11.54.035212014
278AlbertCorveleijn11.54.572862006
279Marcelvan derPlas11.55.011892001
280IreneKinnegim11.55.01202007
281Michelvan derHoeven11.55.284172016
282TorstenMurra11.57.233712017
283AlbertCorveleijn11.57.295162013
284MarkdeKok11.58.554782010
285BartKlein11.58.554392016
286TrijnieRoozendaal-Rep11.59.0491996
287NicovanDijk11.59.132652002
288MaartenvanKooij11.59.344452008
289CeesVerbeek11.59.411941999
290BartKlein12.00.175692014
291TrijnieRoozendaal-Rep12.01.43101997
292RobReuser12.02.342671998
293FrankWessels12.03.342421995
294MarcelvanAmstel12.03.491981996
295Rogervan denHout12.04.422161999
296Angelinavan derLinden12.05.01312016
297DavidLewington12.05.082011996
298DanielleKrijgsman12.05.44222007
299OscarKrijtenberg12.05.443672015
300TrijnieRoozendaal-Rep12.05.51131995
301JurriaanSieben12.06.003902017
302JoopSchwalbach12.07.342392000
303PeterLucke12.08.423162004
304PeterVarenkamp12.10.083202004
305JacominaEijkelboom12.10.57242004
306MinkZeilstra12.11.085822012
307HansMeel12.11.182841998
308PeterImholz12.11.392161996
309Marionvan deVeerdonk12.11.56141995
310RichardWesterbeek12.12.382561995
311Roelvan denHoek12.12.485432010
312RonaldBosch12.13.084202017
313Rogervan denHout12.13.112581995
314Michelvan derHoeven12.14.494292017
315DickSimons12.14.572522000
316TrijnieRoozendaal-Rep12.15.19122000
317PeterVerwaaijen12.15.283462006
318AlbertCorveleijn12.15.485062008
319Jean-PaulvanWeert12.16.105072008
320Marionvan deVeerdonk12.17.1991993
321PeterZiekman12.18.175352011
322FrankdeVogel12.18.213082002
323LuisFaymann12.19.124302015
324MarcvanNassau12.19.362622000
325JackdeGroot12.19.392481994
326JeroenThiele12.20.075082009
327TrijnieRoozendaal-Rep12.21.12221998
328Jeroenvan derHoff 12.21.172532001
329AdSchoonderbeek12.21.316542013
330Piet Verbruggen12.21.322731995
331GijsHoutman12.22.074422015
332MarcelvanDeursen12.22.252591999
333CorneevanLoon12.22.375702016
334CorneevanLoon12.23.384592017
335RonaldLooy12.24.112401993
336CeesHartmans12.24.585422008
337AdSchoonderbeek12.25.527302014
338JeanetSpigt12.26.24172006
339Rogervan denHout12.26.503892006
340RichardWesterbeek12.27.172461993
341PaulVerschure12.28.214682007
342CorneevanLoon12.28.215992010
343RobBrouwer12.28.292831995
344CoenvanAmersfoort12.28.393982006
345AlbertCorveleijn12.30.134902017
346FerdinandKersten12.30.192881995
347Patrickvan denKerkhof12.30.235582009
348Jan-PeterSimons12.30.514822007
349MarcelvanAmstel12.31.502891995
350Ellenvan deMaagdenberg12.32.03272007
351JohanWagenaar12.32.226312016
352ArnolddeMul12.32.322841999
353DickSimons12.32.446892012
354AlbertCorveleijn12.32.596912012
355CarlavanRooijen12.34.05172005
356FrankWarnars12.34.122921995
357Ad Schoonderbeek12.34.166082011
358TonnyWeijmer12.35.577232013
359MaartenKoudstaal12.36.055122007
360ThijsPeeters12.37.075832009
361RobReuser12.37.202892000
362AdriGerards12.38.056432010
363HennyVerdonk12.38.12201995
364CorneevanLoon12.41.027572013
365JacquelineRabou12.41.09182005
366ArnolddeMul12.41.122972000
367GerryvanHelmond12.43.273091999
368ChrisBeverwijk12.44.145532017
369WillemBoon12.44.493061995
370SaskiaGroot12.44.59402010
371Harm Peters12.45.036782010
372JohnLabrie12.45.402952001
373EstherGeerlings12.46.05432013
374Jan-RoelfHeerssema12.46.218632014
375MaartenJonkers12.47.008662014
376SanderWorst12.47.226872010
377Rogervan denHout12.48.123132003
378EkremJabandzic12.49.475702015
379DerkOhler12.50.276712011
380PaulLeenders12.50.593151995
381AlbertCorveleijn12.51.113022005
382AlexdeBoer12.51.126512008
383BerendVeenendaal12.51.373231999
384SeanvanWaes12.52.262331997
385AdKlein12.53.353641998
386JanHoffman12.54.323191995
387PeterMolenaar12.54.363301999
388MaaikelWarnars12.54.403211995
389AlbertCorveleijn12.54.599262014
390JohnVriethoff12.55.017242010
391BartBuitenhuis12.55.017842016
392ErnstvanKnobelsdorff12.55.396022015
393Jan-PeterSimons12.55.596042017
394HansvanHuissteden12.56.032871993
395DickSimons12.56.293182005
396DrevisSchuurman12.56.392891993
397Roelvan denHoek12.56.487972016
398MinkZeilstra12.57.576102017
399TheoStellaard12.58.063192000
400PaulSlot12.58.398102016
401TrijnieRoozendaal-Rep12.58.42241999
402Henk-JanGarnaat12.59.256262015
403PietKruidenier12.59.464942006
404TonnyWeijmer13.00.228402012
405NandoAafjes13.01.576292017
406HenkHamers13.03.304032002
407RichardWesterbeek13.03.343771998
408JacquelineRabou13.04.05342004
409RondeBruin13.05.374082002
410AlbertCorveleijn13.05.426602015
411RichardWesterbeek13.05.542471997
412MarkKoks13.06.126612015
413LaurensvanHerpt13.06.143372003
414JostaBolhuis13.06.16642014
415HansBouwmeester13.06.213382003
416Erik MillianSchobel13.07.188522016
417Marliesvan derGraaf13.07.45191996
418AlbertCorveleijn13.09.128652016
419SanderWorst13.09.217132008
420RonaldVisscher13.11.273342001
421Roelvan denHoek13.12.033911998
422HarryWesterbeek13.12.216622017
423GerVis13.14.186982015
424RicharddeHaan13.15.2310392014
425PeterZiekman13.15.357322008
426HaroldvanBarneveld13.15.436842017
427TrijnieRoozendaal-Rep13.17.42412007
428TonySeen13.17.5010512014
429CorneevanLoon13.18.039202012
430RuudvanZelst13.18.183412001
431Roelvan denHoek13.18.476972017
432JetMetz13.18.47612017
433JacquelineRabou13.20.12242002
434Jean-PaulvanWeert13.21.285472006
435ChristelMuis13.23.40502011
436AHeddema13.24.219372016
437RichardBoeken Kruger13.24.424131998
438RenaldodeGroot13.25.019492012
439MarkSchoonhoven13.25.279502012
440BartKlein13.26.467332017
441JosRutten13.26.485632006
442FritsOttens13.27.383271993
443TrijnieRoozendaal-Rep13.30.25152003
444RonPihl13.31.249732016
445BartBuitenhuis13.31.267962015
446WillemBoon13.32.373301993
447PeterdeJong 13.33.067662017
448SanderWorst13.35.167692009
449JornHoetmer13.35.284041999
450HelenedeMunck13.36.05301999
451HelenedeMunck13.37.06231996
452Ad Koster13.37.123151996
453JeroenKreule13.39.278372015
454Jean-PaulvanWeert13.40.246652007
455RichardWesterbeek13.41.453802000
456MaaikevanVliet13.42.16872014
457TrijnieRoozendaal-Rep13.43.22322006
458DickSimons13.44.1310842013
459HansSiemelink13.44.366722007
460WillemBoon13.44.473261996
461DennisKampschreur13.46.198732015
462HarmPeters13.46.4012012014
463WillemdeSnoo13.46.408772015
464AlexvanSleeuwen13.47.263872000
465ArendMiddelveldt13.47.385262004
466RonaldVergouwen13.47.554862002
467GerVis 13.48.204882002
468GerVis13.48.345302004
469Biancavan deKieboom13.49.06502015
470SanderWorst13.49.0810192012
471RichardWesterbeek13.50.004261999
472StephanKreft13.50.006842007
473HansLems13.50.068112009
474PetraBilthof13.56.22512015
475GerardvanSchie13.57.1511372013
476GerVis13.58.1212652014
477Marcvan denElsen14.00.0710012010
478CorVerhoef14.01.043351996
479PatrickdenOuden14.02.0911472013
480Marliesvan derGraaf14.03.20221997
481OlivierFaivre14.04.469592015
482Marcvan denElsen14.06.088512009
483PeterdeJeu14.06.4613062014
484JacquelineRabou14.08.46192003
485FredvanEs14.09.424511999
486HenkvanGiezen14.10.084581998
487TomvanKolck14.13.466732006
488VincentSwaans14.14.5211052012
489JerryKleisen14.17.268922008
490GerVis14.18.2911732016
491TrijnieRoozendaal-Rep14.18.40522008
492ChristelMuis14.19.03742010
493HenriBijnen14.23.215692004
494PeterdeJeu14.24.088922009
495ReneVisser14.26.1513822014
496RenaldodeGroot14.26.309692011
497Thijsvan derKolk14.28.094552003
498JerryKleisen14.28.3010142010
499PatrickdeSutter14.29.5812312016
500CorneevanLoon14.30.0414062014
501RichardWesterbeek14.30.164682001
502FritsMassee14.31.137062006
503DickSimons14.31.4512372016
504WillemBoon14.32.001031992
505JohanWagenaar14.32.399562017
506RikkertIwema14.33.327682007
507WillemRutgers14.37.5910372010
508Frankvan derVelden14.39.115082005
509VincentEijt14.39.2710432010
510Jean-PaulvanWeert14.39.409862011
511DaanVerkouteren14.41.139802017
512PieterKooij14.41.553661993
513PeterdeJeu14.47.1611682012
514PatrickdeJong14.47.169942017
515PeterdeJeu14.48.149962017
516PatrickdenOuden14.49.0212852016
517RemkedenBremer14.50.091192014
518Willemvan derHoek14.50.103691993
519ReneBosch14.50.469332009
520IvarScheers14.53.5714992014
521Marcelvan derVorst14.54.4315012014
522FransFobbe14.59.319752008
523ErikaVis-Hazelbag14.59.37422002
524EdvanRenswouw14.59.525652002
525EmiliePapenburg15.01.431212014
526RichardHogenberg15.03.194931998
527PeterdeJeu15.05.5911852015
528PascalvanOosten15.08.0715462014
529ArjanVeltman15.15.5613572016
530EmiliePapenburg15.19.45702009
531ViljaSchallenberg15.22.25492006
532NancySterk15.24.111052013
533Geert-JanWestra15.24.447622006
534EibertLeusink15.30.417712006
535AndyGummer15.35.1311092017
536DaanHoogland15.35.2013932013
537RicardoGoossen15.45.3011262017
538Cor Verhoef15.45.313911995
539FritsMassee15.52.398432007
540PatrickdeSutter15.54.0311422017
541ArjanHeijsteeg15.54.4614332016
542WillemBoon15.58.165872005
543ErikaVis-Hazelbag16.19.091022016
544ArjanHeijsteeg16.22.2816952014
545RichardHogenberg16.24.473561997
546MarcelDuim16.26.4217042014
547ErikaVis-Hazelbag16.27.001532014
548JopVerhagen16.41.2217282014
549RichardHogenberg16.51.206532004
550CorVerhoef16.52.283581997

 

Morgen gaan we echt voorbeschouwen op Hengelo, Markelo, Goeree-Overflakkee, Heerenveen, Gorinchem en Maastricht. Want ook die zijn allemaal dit weekend. Bovendien krijgt u de preview op Ironman Brazilië nog en de medaillespiegel NK RBR lang.

Wim van den Broek

Wim van den Broek

Helft van Nederlands bekendste speakerduo, houdt van hoogoplopende debatten in de plaatselijke gemeenteraad en één van de drijvende krachten achter één van de oudste triatlons: Oud-Gastel...

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.

%d bloggers liken dit: