Inschrijving Triathlon Brouwersdam 1 november open.

 

Op 1 november gaat de inschrijving voor de GO Triathlon Brouwersdam90 en 1/4 triathlon open.

Ten opzichte van vorig jaar zijn een aantal zaken verbeterd en is de organisatie van de triathlon Brouwersdam verder geprofessionaliseerd.

De belangrijkste wijziging zit in het fietsparcours. De fietsronde is verlengd naar 40 km, waardoor de sprint afstand is verdwenen. Het loopparcours is nu geheel verhard.

In de aanloop naar de wedstrijddatum worden clinic’s georganiseerd en voorafgaand aan de wedstrijddag zal een pastaparty worden gehouden.

Dit alles om de triathlonbeleving in de regio Zuid-West Nederland verder vorm te geven.

 

Afgelopen week is er een prachtige promofilm is opgenomen met Hawaii-deelneemster en profatlete Els Visser.

Inschrijven voor deze bijzondere wedstrijd is mogelijk vanaf 1 november.

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.