Historisch overzicht EK LD triathlon

2019: Almere LD  
1Kristian Hogenhaug DEN 7:50:15Yvonne van Vlerken NED 8:56:10
2Tomas Renc CZE 8:00:44Lina-Kristen Schik GER 9:11:27
3Morten Brammer Olesen 8:01:26Sarissa de Vries NED 9:12:29
2018: Madrid LD
1Timothu van Houten BEL 9:00:13Laura Sidall GBR 9:54:33
2Pablo Dapena Gonzalez 9:23:01Alexandra Tondeur BEL 9:56:44
3Morten Brammer Olesen 9:28:12Eva Wutti AUT 10:15:03
2017: Almere LD
1Joe Skipper GBR 7:59:39Yvonne van Vlerken NED 8:51:13
2Viktor Zyemtsev UKR 8:03:14Sarissa de Vries NED 9:09:44
3Jaroslav Kovacic SLO 8:05:40Hanna Vitebsk BLR 9:20:02
2016: Poznan, Polen LD
1Denis Sketako SLO 7:56:55Ewa Bugdol POL 9:02:08
2Sergio Marques POR 7:57:11Simona Krivankova CZE 9:06:54
3Dirk Wijnalda NED 7:58:54Anne Jensen DEN 9:10:40
2015: Weymouth, Groot-Brittannië LD
1Marek Jaskolka POL 08:42:32Camilla Lindholm SWE 09:41:31
2Jaroslav Kovacic SLO 08:45:51Vicky Gill GBR 09:53:26
3Sergio Marques POR 08:46:51Eva Potuckova CZE 10:06:52
2014: Almere, Nederland LD
1Markus Fachbach GER 8:28:25Heleen bij de Vaate 9:16:126
2Dirk Wijnalda 8:33:09Tineke van den Berg 9:26:04
3Chris Fischer DEN 8:34:05Vicky Gill GBR 9:42:53
2013: Vichy, Frankrijk LD
1Andrej Vistica CRO 8:21:17Diana Riesler GER 8:59:49
2Trevor Delsaut FRA 8:27:39Celia Kuch GER 9:30:43
3Christophe Bastie FRA 8:33:45Gabriella Zelinka HUN 9:37:02
2012: Roth, Duitsland LD
1Timo Bracht GER 8:03:28Rachel Joyce GBR 7:45:04
2Mike Aigroz SUI 8:08:01Sonja Tajsich GER 8:49:07
3Stephen Bayliss GBR 8:13:01Julia Gajer GER 8:57:02
2011: Tampere, Finland 3OD
1Miquel Blanchart ESP 5:33:07Camilla Pedersen DEN 6:10:25
2Jarno Hast FIN 5:37:32Michelle Vesteby DEN 6:15:32
3Peru Alfaro Ildefonso ESP 5:38:26Ewa Bugdol POL 6:27:37
2010: Vitoria-Gasteiz, Spanje 3OD
1Eneko Llanos ESP 5:35:34Virginia Berasategui ESP 6:14:46
2Martin Jensen DEN 5:37:00Jodie Swallow GBR 6:19:02
3Jimmy Johnsen DEN 5:49:19Edith Niederfriniger ITA 6:41:01
2009: Praag, Tjsechië 3OD
1Rasmus Henning DEN 5:32:5Virginia Berasategui ESP 6:13:05
2Dirk Bockel LUX 5:38:38Edith Niederfriniger ITA 6:21:25
3Massimo Cigana ITA 5:38:53Charlotte Kolters DEN 6:22:57
2008: Gérardmer, Frankrijk 3OD
1Joseph Gambles GBR 6.18.05Natallia Barkun BLR 7.04.35
2Paul Amey GBR 6.22.33Delphine Pelletier FRA 7.07.44
3Xavier Le Floch FRA 6.23.32Nicole Klingler LIE 7.23.30
2007: Brasschaat, België 2OD
1Frederik van Lierde BEL 3:41:49Charlotte Kolters DEN 4:10:30
2Jonas Colting SWE 3:42:39Tine Deckers BEL 4:13:01
3Stephen Bayliss GBR 3:43:08Alice Hector GBR 4:13:02
2006: Almere, Nederland 3OD
1Jens Koefoed DEN 5:33:42Lisbeth Kristensen DEN 6:19:00
2Stijn Demeulemeester BEL 5:37:29Martina Dogana ITA 6:20:05
3Gerrit Schellens BEL 5:39:00Edith Niederfriniger ITA 6:20:08
2005: Säter, Zweden 3OD
1Gerrit Schellens BEL 5:48:49Sara Gross GBR 6:40:49
2Jimmy Johansen DEN 5:51:17Bella Comerford GBR 6:43:33
3Stephen Bayliss GBR 5:53:00Natallia Barkun BLR 6:45:10
2004: Immenstadt, Duitsland 3OD
1Gerrit Schellens BEL 6.49.00Lisbeth Kristensen DEN 7.41.45
2Nils Goerke GER 6.50.12Stefania Bonazzi ITA 7.46.53
3Nick Marland AUS 6.56.20Francoise Wellekens BEL 7.49.00
2003: Fredericia, Denemarken 3OD
1Torbjorn Sindballe DEN 5:43:48Edith Niederfriniger ITA 6:40:24
2Guido Gosselink NED 5:48:36Lisbeth Kristensen DEN 6:41:33
3Gerrit Schellens BEL 5:49:32Sione Jongstra NED 6:43:37
1999: Almere, Nederland LD
1Jan van der Marel NED 7:57:46Irma Heeren NED 8:56:23
2Petr Vabrousek CZE 8:04:11Marijke Zeekant NED 9:23:38
3Menno Oudeman NED 8:05:44Cora Vlot NED 9:24:00
1997: Fredericia, Denemarken LD
1Peter Sandvang DEN 8:19:31Karin Jorgensen DEN 9:49:26
2Morten Fenger DEN 8:19:45Katja Mayer GER 9:57:32
3Pauli Kiuru FIN 8:30:41Ghita Gerkman FIN 10:07:58
1995: Jümme, Duitsland LD
1Matthias Klumpp GER 8:06:05Ines Estedt GER 8:56:05
2Dirk van Gossum BEL 8:09:48Ute Mückel GER 9:09:25
3Rolf Lautenbacher GER 8:09:48Ada van Zwieten NED 9:10:36
1993: Embrun, Frankrijk LD
1Philippe Lie FRA 10:08:01Anne-Marie Rouchon FRA 11:37:51
2Rob Barel NED 10:08:35Elizabeth Poncelet FRA 12:03:16
3Mark Koks NED 10:10:12Gail Watson AUS 12:05:38
1991: Almere, Nederland LD
1Ben van Zelst NED 8:25:30Thea Sybesma NED 9:18:04
2Jos Everts NED 8:30:20Ada van Zwieten NED 9:48:01
3Jürgen Zäck GER 8:33:17Katinka Wiltenburg NED 9:52:45
1989: Rodekro, Denemarken LD
1Axel Koenders NED 8:26:58Sarah Coope GBR 9:33:20
2Roland Larsson SWE 8:34:46Irma Zwartkruis NED 9:36:33
3Carl Kupferschmidt SUI 8:41:22Sarah Springman GBR 9:48:45
1987: Joroinen, Finland LD
1Axel Koenders NED 8:36:22Sarah Coope GBR 9:48:17
2Rob Barel NED 8:43:49Sarah Springman GBR 9:52:37
3Pauli Kiuru FIN 8:50:26Irma Zwartkruis NED 10:05:02
1986: Säter, Zweden LD
1Magnus Lönnqvist FIN 8:40:11Sarah Springman GBR 9:59:49
2Gregor Stam NED 8:56:17Brigitta Sandahl SWE 10:47:19
3Dirk Aschmoneit GER 8:59:37Ann Kearney IRL 10:51:14
1985: Almere, Nederland LD
1Gregor Stam NED 8:56:55Sarah Springman GBR 10:18:53
2Rob Barel NED 9:05:19Gabriela Hirseman GER
3Magnus Lonnnqvist FIN 9:37:29Carla Crauwel NED 11:15:25
Ruud de Haan

Ruud de Haan

De andere helft van het bekendste speakerduo van Nederland, zoekt elke maandag zijn stem terug, beweert zelf ooit aan triatlon gedaan te hebben, hoopt dat er geen beeldmateriaal bovenkomt van die Speedo-periode... ;-)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers liken dit: