Even de kennis testen en “The Pack” (onmisbaar voor fietstrainingen) winnen.

 

 

 

December is de tijd om kadootjes te geven en van onze befaamde jaarlijstjes.
Leuk om dan deze twee te combineren.

 

 

In samenwerking met de makers van The Pack Cycling Company geven we 5 bijzonder handige fietstasjes weg. Twee jonge sportfanaten , die weten wat er nodig is tijdens een fietstraining, hebben dit product op de markt gezet. Waterdicht, cool, handig, ruim genoeg voor de grootste telefoon, lichtgewicht. Dit nieuwe product werd onlangs gelanceerd en is nu al een enorm succes.

 

 

Wat moet je doen om kans te maken op The Pack?

Op onnavolgbare wijze maakt Wim zijn inmiddels vermaarde jaarlijsten van de diverse disciplines aan het einde van ieder jaar en zullen wij ze binnenkort weer publiceren.

Van alle lijstjes selecteerden we er vijf, waarvan de winnaar voorspeld moet worden, namelijk :
de beste triatleet in Nederlandse wedstrijden,
de beste triatlete in Nederlandse wedstrijden,
de beste triatleet in buitenlandse wedstrijden,
de beste triatlete in buitenlandse wedstrijden,
de beste duatleet in Nederlandse wedstrijden.

Stuur een mail naar ruuddehaan@hotmail.com onder vermelding van The Pack en vermeld per bovengenoemde categorie jouw voorspelling. Bij meerdere goede inzendingen beslist de dobbelsteen.

Inzendingen moeten uiterlijk 25 december 12:00 uur binnen zijn.

 

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.