De uitslagen van dit weekend in Vogelvlucht; Napier, Cogne en Vlissingen
In vogelvlucht de uitslagen van afgelopen weekend, immers “ons Wimme” heeft veel belangrijkere activiteiten, gezien de fraaie verkleedfoto’s die we mochten ontvangen 😉 .

Zwemloop Vlissingen
Opnieuw winst voor Arno Lambrechts in de zwemloop in Vlissingen op de langste afstand (1000 mtr, 10 km), een tweede plaats voor Luuk Molenaar op een tweede plaats en Rob Musters op de derde plaats. Bij de dames ging de winst naar Marleen van Roessel (5e overall), voor Lynn Losse en Sandra Vermeulen.
Op de halve afstand de winst naar Senna Mol uit Oud-Beijerland, voor Noud Dammer uit Breda, in 27.49. De winnende vrouw Klara de Backer klokte overall de derde tijd (28.32) voor Deborah Druon en Selene Pool op de halve afstand.
Alle uitslagen vind je hier.
World Cup Napier.
Een niet zo heel zwaar bezette eerste World Cup qua deelnemersveld in Napier (geen Nederlandse deelname)
De winst naar de Spanjaard DAvid Castro, voor Brayden Mercer (AUS) en Callum McClusky (AUS).
Bij de vrouwen winst voor de voormalig wereldkampioene junioren Desirae Ridenour (CAN). Zij versloeg in de eindsprint “good old”Emma Jeffcoat (AUS) en Ainsley Thorpe (NZL).
Alle uitslagen vind je hier
Het WK wintertriathlon Cogne (ITA) tenslotte met vader en zoon Beute namens Nederland aan de start.
Het leverde de vierde plaats op in het WK voor de junior Maarten Beute.
De kampioenen:
Oleg Chestikov en Daria Rogozina bij de elite, beiden uitkomend voor het neutrale team.
Casper Ronning (NOR) en Zuzana Michalickova (SVK) <23 atleten.
De uitslagen hier