Gratis driedaagse Aero Performance Test voor twee personen bij Kú Cycle

In samenwerking met Kú Cycle geven we zondag om 21:00 uur voor twee personen een gratis deelname aan de  driedaagse Aero Perfomance Test van volgende week weg, ter waarde van 2500 Euro.

In ons artikel van gisteren kon je al lezen dat deze testen enorme tijdwinst opleveren.

A.s.  dinsdag t/m vrijdag wordt je uitgebreid begeleid door het zeer professionele team van Kú Cycle. Een hotel is geregeld, inclusief alle andere zaken. Aanwezigheid vanaf a.s. dinsdag 14.00 uur.

De doelgroep ; de serieuze midden/lange afstand atleet, op zoek naar een nieuwe snelle triathlon fiets en op zoek naar speed.

Door loting onder de mensen die reageren word vanavond bepaald wie de gelukkigen zijn,
Heb je interesse, stuur een mail naar info@trikipedia.nl .

Het programma : kú cycle aero performance test 14 – 18 march 2022 – test 1 (1)

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.

nl_NL_formalDutch