De startlijst van de Frysman 2021

Het zijn 209 triatleten uit 6 landen die op 3 juli aan de start van de 6e editie van de Frysman staan op het Reaklif. 113 finishes in de Frysman heeft dit startveld bijeen gesport in de afgelopen edities.
Recordhouders wat betreft finishen in deze startlijst zijn Ben Schell en Kris Verhaert, beiden zijn alle  5 eerdere edities gefinisht. Van  de 22 vrouwen in deze startlijst is Caroline Willems de recordhoudster, zij bedwong de Frysman 4 maal, evenals Mark Schoonhoven dat deed bij de mannen.
9 atleten van deze startlijst finishten 3 maal, 13 2 maal en 42 gaan voor die tweede finish, 141 atleten starten voor het eerst in de Frysman.

Kijkend naar de podia in de loop der jaren zien we de nummer 2 van 2019 Marjan Andringa terug. Daniel Nagel zal weer starten na zijn twee 2e plaatsen in 2015 en 2016. Dat geldt ook voor de nummer 2 bij de mannen van 2019 Michel Besseling. Christel Muis en Ramon v.d. Wilde beklommen beiden 2 maal het podium, Christel met een 2e plaats in 2016 en een 3e in 2017, Ramon met twee maal een derde plaats in 2015 en 2016.

Het worden in ieder geval nieuwe namen als winnaars, die we kunnen toevoegen in het lijstje “Frysman snelsten”  aangezien geen enkele ex-winnaar in de startlijst is opgenomen, maar wel tal van hele goede atleten die we ontdekten, maar daarover later meer.

Wat Frysman-feitjes:
Snelste tijd :           Dirk Wijnalda             2019 8:53:11                Carla van Rooijen               2019 10:29:05
Snelste zwemtijd:  Stefan van der Pal     2017 55:59                    Annemiek Rademakers     2015 1:06:26
Daan Glorie                2017 55:59
Snelste fietstijd:     Dirk Baelus                 2019 4:34:47                Geke Venema                      2017 5:05:16
Snelste looptijd:     Dirk Wijnalda            2019 3:01:19                 Marjan Andringa                2019  3:33:53

Finishers:
2015 54
2016 51
2017 121
2018 120
2019 155
2021 209 ingeschreven atleten.

Onderstaand het totale startveld, hetgeen opnieuw een mooie heroïsche strijd beloofd aan op en om het Reaklif op 3 juli. Natuurlijk zullen we in de week voor de race een uitgebreide voorbeschouwing publiceren.

 

1 Ben Schell m Noordwijk NL
2 Kris Verhaert m Beerse BE
3 Wouter Meide m Numansdorp NL
4 Ben Kuiken m Utrecht NL
5 Geert Gielen m Coevorden NL
6 Paul Heijligers m Eindhoven NL
7 Arjen van Iren m Woerden NL
8 Paul Hundscheidt m Zeewolde NL
9 Jan Waling Huisman m Arum NL
10 Dirk Fabels m Bussum NL
11 Ronald Risselada m Bakhuizen NL
12 Derek Farr m Zeewolde NL
13 Kees van Malssen m Gouda NL
14 Jan de Groot m Steenwijk NL
15 Henk Galenkamp m Hilversum NL
16 Lineke van  der Sneppen f Breda NL
17 Peter van Duinen m Amersfoort NL
18 Marcel van  der Linden m Bleiswijk NL
19 Jan van der Steeg m Deventer NL
20 Gerard Terwisscha van Scheltinga m Haren gn NL
21 Johan Baukema m Sgravenhage NL
22 Ritske Flootman m Menaam NL
23 Anton Kingma m Leeuwarden NL
24 Geert van Duinhoven m Renkum NL
26 Peter Bootsman m Alkmaar NL
27 John Blok m Woerden NL
28 Patrick Degenaar m Zoetermeer NL
29 Nico Paasse m Middelharnis NL
30 Arjen Eijlers m Woerden NL
31 Jespar Wolfswinkel m Hilversum NL
32 Ian Wachters m ’s Gravenhage NL
33 Klaas Stielstra m Stiens NL
34 Arjan de Groot m Amsterdam NL
35 Leon Borst m Monnickendam NL
36 Sipke Zeldenrust m Nijemirdum NL
37 Nick carlos Nieman m Nijmegen NL
38 Stefaan Verhaert m Engsbergen BE
39 Peter Binnema m Wolvega NL
40 Marjan Andringa f Marrum NL
42 Albert van  der Ven m Harlingen NL
43 Thomas Wobma m Bolsward NL
44 Jaap de Kraker m Maarssen NL
45 Arnold van  der  Zwaag m Harderwijk NL
46 Berco Breugem m Rotterdam NL
47 Wim Mafait m Nederhorst den berg NL
48 Leo Smid m Hindeloopen NL
49 Maikel Vogels m Hattem NL
50 Robert Mijwaart m Huizen NL
51 Mark de Boer m Rotterdam NL
52 Marc Katscherowski m Rheine DE
53 David Janssen m Rijkevorsel BE
54 Rob Faltin m Amsterdam NL
55 Johan Wander m Nagele NL
56 Jorrit Wielinga m Groningen NL
57 Theresia Offringa f Nijland NL
58 Lieuwe Rozema m Walterswald NL
59 Verena Lipps f Leonberg DE
60 Nick Joswig m Bussum NL
61 Luigi Tricoli m Alphen aan den rijn NL
62 Nicole Spruit f Veldhoven NL
63 Chris de Kan m Noordwijkerhout NL
64 Hugo Jak m Alkmaar NL
65 Pieter Goud m Oostdijk NL
66 Ype van Olst m Drachten NL
67 Irvin van  der Waal m Papendrecht NL
68 Claudine Jansen f Amsterdam NL
69 Gerrit Alkema m Harderwijk NL
70 Mike Appeldoorn m Woerden NL
71 Alie Brouwer f Joure NL
72 Jeroen Vlug m Harmelen NL
73 Kenneth Maduro m Groningen NL
74 Christiaan Pinkster m Sumar NL
75 Hanneke Thoen-jonkman f Jutrijp NL
76 Rene Visser m Deventer NL
77 Dave Rost m Bemmel NL
78 Wilco In ’t Veld m Heerenveen NL
79 Anne Oenema m Wolvega NL
80 Mark Peereboom m Leeuwarden NL
81 Anne-floris Bottema m Nijland NL
82 Gerrit van Egmond m Rijnsburg NL
83 Ed van Hillo m Maassluis NL
84 Ronald Veuger m Zaltbommel NL
85 Wannie Friderichs m Almere NL
86 Jeroen van  den Heuvel Rijnders m Den haag NL
87 Sjoerd de Vries m Voorburg NL
88 Lieven van Meel m Anna Jacobapolder NL
89 Hedzer Koops m Eastermar NL
90 Ivo Bracco Gartner m Arnhem NL
91 Rogér van  der Borgh m Waalre NL
92 Andreas Ressing m Berg en dal NL
93 Michel Besseling m Amersfoort NL
94 Richelle van Helten f Oud Gastel NL
95 Bart Veelers m Rotterdam NL
96 Bas van Bon m Houten NL
97 Auke de Vries m Weesp NL
98 Ramon van  der Wilde m Vlaardingen NL
99 Raoul Majewski m Rotterdam NL
100 Marcello Smalbil m Kockengen NL
101 Annemarie Rustenburg f Nagele NL
102 Tsjomme Ozinga m Heerenveen NL
104 Nanne van  der Veer m Elahuizen NL
105 Frank Zaadnoordijk m Zeist NL
106 Miriam Celie f Harderwijk NL
107 Kees van  de Beek m Hoogland NL
108 Rijjan Bos m Gorssel NL
109 Kerst Wind m Oosterzee NL
110 Hein van Hooft m Woerden NO
111 Caroline Willems f Sintkruis (Brugge) BE
112 John Dommerholt m Deventer NL
113 Chris Snelleman m Woerden NL
114 Jens Eggersmann m Marienfeld DE
115 Gunther Bernar m Aarschot BE
116 Marten Sjoerds m Workum NL
117 Krista Heije f Almere NL
118 Abhinabha Tangerman m Amsterdam NL
119 Barry Eman m Wassenaar NL
120 Daniel Nagel m Naarden NL
121 Egbert Siebrand m Enschede NL
122 Paul Nieuwenhuizen m Schoorl NL
123 Paulus Folmer m Workum NL
124 Sjoerd Hermsen m Oosterbeek NL
125 Johan van Zanten m De lier NL
126 Ardjan Swerink m Haarlem NL
127 Mark Bossinga m Groningen NL
128 Rob Pestman m Dokkum NL
129 Dennnis Barendse m Steenbergen NL
130 Johan Lexmond m Berkel en Rodenrijs NL
131 Beatrice Alers f Ahrensburg DE
132 Erik Negerman m Bolsward NL
133 Ivan Bos m Heerhugowaard NL
134 Christel Muis f Vlaardingen NL
135 Hanc de Bokx m Delft NL
136 Cathelijne Huis in ’t veld f Rotterdam NL
137 Bert Wolbrink m Enschede NL
139 Tim Hezemans m Zwolle NL
140 Michiel van Dijk m Utrecht NL
141 Jurriaan van Haaren m Zeewolde NL
143 Arjen Soederhuizen m Bussum NL
144 Tjamme Draaijer m Leeuwarden NL
145 Oliver Smolka m Georgsmarienhütte DE
146 Corinna Mocking f Woerden NL
147 Bas Visser m Gouda NL
148 Manuel van Wijk m Leek NL
149 Thijs-jan Gerbrands m Leidschendam NL
150 Marije Dirkx f Haarlem NL
151 Willy Risselada f Zwaag NL
152 Stefan Picavet m Ulvenhout NL
153 Wim Middelveld m Ridderkerk NL
154 Burkhard Leckebusch m Ahrensburg DE
155 Lode Gasthuys m Kerkhove BE
156 Wiebe Terwisscha van scheltinga m Reahûs NL
157 Pieter Sikkes m Weesp NL
159 Jort van Zutphen m Weidum NL
160 Bastiaan de Wild m Callantsoog NL
161 Jacob Visser m Groningen NL
162 Jens de Kanter m Leiderdorp NL
163 Albert Meijer m Ede NL
164 Thom de Kroon m Bilthoven NL
165 Martin de Groot m Joure NL
167 Peter Brandemann m Leusden NL
168 Arthur van  den Aarssen m Nijmegen NL
169 Harm-jan Stuut m Eelderwolde NL
170 Daan van Oosten m Zeewolde NL
171 Egbert Allema m Tytsjerk NL
172 Niels Kerdel m Hellevoetsluis NL
173 Roderik van  de Logt m Nijmegen NL
174 Ruben Timmermans m Sliedrecht NL
175 Mart Witvliet m Papendrecht NL
176 Tijmen Smit m Hardinxveld-giessendam NL
177 Remko Renes m Zeist NL
178 Johan van  der Zee m Utrecht NL
179 Henk jan Stevens m Woerden NL
180 Thomas Goody m Kingston upon thames GB
181 Mark Ramakers m Weesp NL
182 Bauke Vogelzang m Amsterdam NL
184 Jan Koetje m Groningen NL
185 Mark de Jager m Leeuwarden NL
186 Thierry Willigenburg m Hoogland NL
187 Joris de Boer m Winkel NL
188 Reinalda Heemskerk f Harderwijk NL
189 Jeroen Boon m Rotterdam NL
190 Harmen Stell m Harlingen NL
191 Arthur Bethlehem m Spring lake US
193 Willem Bakker m Kollum NL
194 Tijmen van  der Burgt m Amersfoort NL
195 Dyan Hendriks m Bolsward NL
196 Julia de Leeuw f Weesp NL
197 Niels van  den Dool m Schoonhoven NL
198 Donald Woudenberg m Strijen NL
199 Guus Janssen m Sliedrecht NL
200 Aron van Vliet m Polsbroek NL
201 Pim Zeldenrust m Idskenhuizen NL
202 Hidde Zuidhof m Groningen NL
203 Bart Wolters m Eelde NL
205 Boukje Knops f Meijel NL
206 Bries van  der Werff m Leeuwarden NL
207 Robbert Bulsink m Groningen NL
208 Koen Wesselink m Amsterdam NL
209 Rob Froonhoff m Amersfoort NL
210 Tibor Korozsi m Nootdorp NL
211 Stefan Giesen m Bremen DE
212 Bart Meirsman m Arendonk BE
213 Stijn van Weegberg m Delft NL
214 Wytze Nijp m Leeuwarden NL
215 Rens de Ridder m Arnemuiden NL
216 Arjan de Weerd m Utrecht NL
217 Ramon Jongschaap m Leeuwarden NL
218 Ruben Geys m Balen BE
219 Mark Schoonhoven m Rotterdam NL

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactiegegevens worden verwerkt.