Ironman Copenhagen met maar liefst 5 NLse Pro’s: Finn Grosse-Freese pakt de winst in de laatste kilometer.

Het leek heel lang een Deense overwinning te worden op het Christian Palace Square in Copenhagen. Immers het was Mathias Lyngso Petersen nam na 11 kilometer in de marathon en had de leiding nog steeds op kilometerpunt 40.
Het Deense feestje werd wreed verstoord door de finale eindsprint van Finn Grosse-Freese. De Duitse winnaar van IM Klagenfurt dit jaar pakte zijn tweede Ironmanzege en liet Mathias Lyngso Petersen 35 seconden achter zich.
1 Finn Grosse-Freese GER 7:27:34
2 Mathias Lyngso Petersen DEN 7:28:10
3 Jesper Svensson SWE 7:30:10
Maar liefst 5 Nederlandse Pro’s aab de start in Copenhagen;
21 Olaf van den Bergh 7:57:10
23 Mitch Wismans 7:59:29
24 Dylan Thissen 8:01:00
27 Jesse van Hulst 8:03:30
35 Marijn Markusse 8:21:56

Bij de agegroep atleten een aantal Nederlanders in de top 10 op moment van schrijven (later meer)

Ruud de Haan

Ruim dertig jaar geleden aangestoken met het triathlonvirus. Als super-recreant races gedaan en door toedoen van Mels de Kievit aan de micro beland en die nooit meer los gelaten. Samen met maatje Wim van den Broek zo veel meer dan 1000 wedstrijden als speaker gedaan. Zo af en toe actief voor Eurosport als commentator bij triathlons.

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Meer informatie over hoe uw reactie gegevens worden verwerkt.

nl_NL_formalDutch